Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én csinálok valamit rosszul?...

Én csinálok valamit rosszul? Nem jól gondolom a dolgokat? 21/L

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám ,hogy nekem nem megy a szex szerelem nélkül ,érzelmek nélkül.Elszalasztottam egy jó srácot ,csak azért ,mert nem feküdtem le vele mikor ő akarta ,én korainak éreztem. Randiztunk párszor és tetszett is viszont kiakadt,mikor nem mentem fel hozzá dvd-ni.Nem akartam vele kiszúrni ,de nem tudtam volna lefeküdni vele.Valahogy én túl variálom a dolgokat,a mai lányok hamar adják magukat de nekem fontos a kötődés a szeretet.Viszont szeretem a szeretkezést nem azzal van,bármi gondom,csak én tényleg szeremből szeretem csinálni ezért sokan hülyének néztek már-

2015. jan. 25. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye.
2015. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
elvileg ez a normális
2015. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem, Te vagy a normális! Jól tetted, hogy nem hagytad magad, jó eséllyel csak megdugni akart volna.
2015. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ilyen lányokkal szeretnék megismerkedni :)


Azért is szeretem, mert tudom h kisebb rá az esély h megcsaljon később, és könnyen normális keretek között lehet tartani a kapcsolatot.

2015. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
végre egy lány akinek van egy kis tartása :D ha lenne kedved ismerkedni akkor írj privátot :)
2015. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen,de kb. egyedül érzem magam és emiatt vagyok most magányos is ,hogy én tartom magam ,tehát nem keveredek alkalmi szexbe,nem mintha elítélném csak az nekem nagyon keveset adna.Barátnőim is nyaggatnak,hogy keresek magamnak szexpartnert,mert sok férfinek bejövök,de nem arra vágyom ,hogy csak valakivel lefekszem azt annyi.
2015. jan. 25. 22:15
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ettőlfüggne ki fog megcsalni, minden nézőpont kérdése, van hogy a legjobb kötődés és kapcsolat úgy alakul ki hogymár első randin volt szex. Túl sokáig viszont nemszabad húzni.
2015. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
a barátnőidnek mi közük hozzá hogy kivel szexelsz?
2015. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia! Mutathatnál magadról egy képet;)
2015. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem "húztam" volna a dolgokat sokáig,ha éreztem volna a meghittséget,őszinteséget.Nem arra kértem a srácot várjon egy évet ,csak haladjunk lépésről-lépésre.Ha a mai világban nem fekszel le a harmadik randin már lapát?Ez elég megalázó.
2015. jan. 25. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!