Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én csinálok valamit rosszul?...

Én csinálok valamit rosszul? Nem jól gondolom a dolgokat? 21/L

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám ,hogy nekem nem megy a szex szerelem nélkül ,érzelmek nélkül.Elszalasztottam egy jó srácot ,csak azért ,mert nem feküdtem le vele mikor ő akarta ,én korainak éreztem. Randiztunk párszor és tetszett is viszont kiakadt,mikor nem mentem fel hozzá dvd-ni.Nem akartam vele kiszúrni ,de nem tudtam volna lefeküdni vele.Valahogy én túl variálom a dolgokat,a mai lányok hamar adják magukat de nekem fontos a kötődés a szeretet.Viszont szeretem a szeretkezést nem azzal van,bármi gondom,csak én tényleg szeremből szeretem csinálni ezért sokan hülyének néztek már-

2015. jan. 25. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jól tetted, példaértékű. Bármily fura nekem is kell érzelem a szexhez, nem csak fellángolás/tetszés.

21/F

2015. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz. Ha nem fekszel le vele akkor nem fekszel, de utána ne sopánkodj, hogy kihagytad.
2015. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem sopánkodok,egyszerűen rossz érzés volt ,hogy eldobott emiatt pedig nagyon jól haladtunk.Kölcsönösen szimpatikusak voltunk egymásnak,éreztem a kémiát is.Viszont egy kis időre lett volna szükségem mondom nem évekre csak egy picire erre kiakadt,hogy ő nem udvarolgat tovább,ez akkor hogy is van ennyire volt őszinte?
2015. jan. 25. 22:24
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy numera lettél volna, lehet, hogy veled marad. Ez azután derült volna ki, ha lefekszel vele.
2015. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a normális, ne hagyd, hogy mások olyanra vegyenek rá, amit te nem szeretnél.


Jaguar: Olyan rezignáltnak tűnsz ma este.

2015. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én értem de ettől elvonatkoztatva nem csak attól félek ,hogy lefekszem valakivel és otthagy,mert az nagyon fájna.hanem nekem egyszerűen nem jön az inger ,ha nincs érzelem ,tehát bármennyire is kivagyok éhezve sem megyek bele alkalmi szexbe ,mert kell az érzelmi kötődés,viszont emiatt kb.engem néznek ,hülyének ,prűdnek stb.
2015. jan. 25. 22:28
 17/23 anonim válasza:
Lehet én vagyok a régi módi... de én még azért szeretek udvarolni a lánynak. A jó dolgokhoz idő kell. Ez a srác meg egyszerűen egy türelmetlen barom.
2015. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen,csak most jelenleg az a helyzet nem akarom sajnáltatni magam félreértés ne essék,de kb. azért vagyok egyedül mert nem egy könnyűvérű csaj vagyok,a barátnőm meg fűvel-fával lefekszik és élvezi ,mert kb.ez a normális ,sajnos én meg egyedül vagyok és megöl a magány és az értetlenség,hol találhatnék hasonló srácot ,aki értékelne ,nem pedig eldobna.
2015. jan. 25. 22:31
 19/23 anonim ***** válasza:

Én értékelem az ilyet. Meg sokkal jobb érzés a nehezen elért győzelem, mint a könnyű dicsőség.

21/F

2015. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is ezt a fajta lány típust keresem régóta,de soha nem sodort még az élet egy ilyen mellé...pedig nekem is ezek fontosak.

23/F

2015. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!