Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért szólítotok le...

Fiúk! Miért szólítotok le lányokat az utcán/boltban? Lányok, ti hogy viselitek ezt el?

Figyelt kérdés

Ma meleg van, gondolom, mind tudjuk. Elmentem a boltba, szoknya+topban, nuku dekoltázs. (vékony vagyok, alacsony és szőke)


Az emberek mustráltak, mint valami lovat. A boltban a sorban álláskor megszólított egy fiatal srác, hogy "és te miket vettél"? A pénztáros flörtölni próbált velem, a biztonsági őr is úgy megnézett.


Mintha a nők csak a férfiak örömét szolgálnák létezésükkel!:D Kb. az egész világ egy kifutó lett mostanra, ahol a nők vonulnak...


Ez manapság elég mindennapos eset, és kezdek kikészülni. Nem is tudom, miben kellene járnom 40 fokban, hogy ne szólítsanak meg/bámuljanak! Ha hosszú gatya van rajtam, ugyanez van, szóval nem a szoknya miatt.



2014. jún. 29. 14:26
1 2 3 4
 31/32 Tiboo Martino válasza:
Azért megnézném az iyenek mit szólnának ahhoz, ha 10 éve nem kéne senkinek és az menne, hogy az ellenkező nem arcára mindig az van írva, "fúj", és csak undorral tekintenek az emberre. Ha már szexuálisan nem vonzó valaki, akkor a belső értékeit/tulajdonságait bemutatni 0% esély van/volt és senkit se érdekel(t) (még barátilag sem). Ráadásnak még kiderül, hogy ismerősök barátnői is oyanokat mondanak róla, h: "ronda gyerek" meg "azért nincs bnője mert ronda". Pedig egyáltalán nem azt látom magamon ha tükörbe nézek. Szerintem különösebben semmi baj velem külsőleg, vannak nálam 1000x rondább emberek, akik még a testükkel sem foglalkoznak vagy elhanyagolják (csontvázak vagy éppen hájas disznók) és mégis boldog párkapcsolatban élnek. Na mindegy, így 30 évesen elég keserves "élni"(mint egy élőhalott), már vagy 4 éve rá se merek pillantani egy nőre sem, úgyhogy én biztos kivétel lennék veled kapcs. Kedves kérdező inkább örülnöd kellene, hogy te ennyire "népszerű" vagy! Én a heyedben odamennék a szüleimhez és megköszönném, hogy iyen sugárzóan szép testet varázsoltak nekem.
2015. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Drága jó istenem, örülj neki hogy még fiatal vagy és tetszel az embereknek, nyugodj meg, garantálom neked hogy x idő elteltével a kutya nem fog rád nézni, hm jusson eszedbe ez a gondolat, mert eszedbe fog, és pár könnycsepp is hullani fog, főleg ha egyedül leszel (társ nélkül).
2019. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!