Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy viselitek a...

Lányok, hogy viselitek a szakítást / ha nem sikerül a kiszemelt pasi?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdés lányoktól: hogy viselitek a szakítást / nem sikerül a kiszemelt pasi?

Én ismertem egy lányt, 1 évben volt 3 csalódása. A legutóbbinál szenvedélyesen láttam csókolozni, és 2 hétig tartott, messziről látszott, hogy le van törve. Pár hónap után már semmi baja nem látszott.


Én pasi, hajlamos vagyok örökké rá gondolni, titokban sirni, és magambazuhanni, hogy "ilyen nem lesz mégegy" pedig már a 3. volt..


2014. márc. 25. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azzal nyugtatom magam, hogy úgyis lesz vki, akivel egy húron pendülünk. Elég sokat csalódtam én is az utóbbi időben, ezért ha megismerkedem vkivel, már megtanultam, hogy 2 hét után ne nagyon éljem magam bele a dologba meg hasonlók, mert pofára fogok esni.
2014. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én viszonylag hamar túlteszem magam rajta. Ha tudom miért ért véget.

Ha meg csak visszautasítanak, akkor meg a legkönnyebben mert nem volt közöttünk még semmi. Azt a legkönnyebb feldolgozni. Ha valaki nem akar velem lenni nem sértődök meg ha ezt kimondja. Akkor legalább tudom, hogy felé nem érdemes próbálkozni.


Ha párkapcsolatnak van vége, akkor attól függ milyen volt a kapcsolat, hogyan szakítottunk és miért. Volt ahol elég könnyen tovább tudtam lépni. Ahol meg nehezebben, ott mindig megértettem magammal, hogy hiába ő volt életem párja, ha együtt nem tudtunk jó csapatot alkotni, akkor nincs értelme együtt lenni. Tovább kell lépni, hogy mindketten megtaláljuk az igazit. Szóval max félévig szoktam bánkódni bárki után is.

2014. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
azért egy szakítás, meg a nem jött össze a kiszemelt, az teljesen más kategória sztem :)
2014. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával megtanultam könnyebben kezelni. Nyilván még mindig rossul esik, de az élet nem áll meg és azzal biztatom magam hogy többet érek annál mintsem sopánkodjak, és biztos lesz olyan férfi akinek én leszek a mindene :)
2014. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én magamba zuhanok,nehezen viselem,türelmetlenül várom az idöt hogy kevesebbet gondoljak rá.Kikészülök,titokban sirok,de ezek a tüneteim a komoly kapcsolat végénél van,nem futó kalandnál,eddig 3bol 3bol igy volt.mind három 3 évig tartott..ironikus.

25l

2014. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát, nekem meg 3 évente jönnek a nagy szerelmek... :)
2014. márc. 25. 11:25
 7/7 anonim válasza:

Háát... Velem Decemberbe szakítottak és a legjobb barátnőmön kívül mindenkinek azt mondom hogy túlvagyok rajta közbe ha véletlenül azon kapom hogy néz feltámad bennem az a remény hogy talán újra... Pedig az a 11hónap amikor jártunk nem volt annyira jó de imádom szeretem és még csak nem is tudok ellene tenni :(

15/L

2014. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!