Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok mennyire...

Lányok, nálatok mennyire gyakori hogy visszautasításban részesültök? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
remélem kapnak ők is :DD
2014. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%

Olyan volt, hogy csak szexre kellettem volna, de amúgy eddig még nem utasított vissza pasi :D Bár én nem is szoktam kezdeményezni.:D

18/L

2014. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
És az baj, hogy csak szexre kellenél? Te nem vágysz néha csak szexre egy-egy jó pasival? :)
2014. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
gondolom baj nekik hogy csak arra kellenek, de ha nagyon vágyik rá akkor meg előnyös mert csettint egyet mintha én házhoz rendelném a kaját
2014. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Én nem merek kezdeményezni. De azért próbálok "jeleket küldeni". Hát nem mindig válik be :D

Ez nem olyan visszautasítás, mint amire gondolsz, de nekem ez is annak számít. Engem az visel meg, amikor találkozgatok valakivel, aztán egyszer csak eltűnik, pedig semmi jel nem utalt rá, sőt úgy tűnt, hogy minden rendben.

2014. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Ahányszor csak eddig próbálkoztam.


Számomra, ha csak szexre kellek, az megalázó. Kb. annyit jelent, hogy csak annyit érek, csak egy tárgy vagyok nagyjából. De lehet, hogy csak én érzek így...

2014. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Tartom magam ahhoz, hogy idegennel nem fekszek le, szóval igen, baj. :D

De, vágyok rá, de mivel van barátom már jó ideje, így ezt meg is kapom. : )

2014. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Félek a visszautasítástól ezért nagyon nagyon ritka hogy én bármit is kezdeményezzek, inkább én utasítok el másokat bár sokszor már attól is szarul érzem magam :D

19L

2014. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%

Mennyire gyakori? Hát.. eléggé.

Hogy viselem? Megszoktam. És nem itt sírok a gyakorin, hogy minden férfi szemét, meg stb. Egyszerűen tudomásul veszem, hogy vagy csak szexre kellek nekik, vagy annyira se.

2014. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
előző: sajnálom
2014. febr. 13. 07:37
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!