Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok mennyire...

Lányok, nálatok mennyire gyakori hogy visszautasításban részesültök? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 13:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

En ugyan nem randizom, foleg mert ugy dontottem, hogy megvarom azt akivel erdemes.

De sokszor kezdemenyeztem.

Volt, hogy a pasi egyszeruen kozolte, hogy sz'pjam le a szunetben meloban es a mellemre elvezne,kavezas helyett.

volt aki kozolte, zombikkal nem randizik. (nem vagyok csunya!)

a legtobbszor nem valaszoltak egyaltalan. Ez mondjuk az online tarskeresokre vonatkozik.

kb 10bol egyszer kaptam pozitiv valaszt.

2014. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én elég kezdeményezö típus voltam, és igen, nagyon sokszor vissza lettem utasítva (konkrétan mindig). Volt, aki beszélgetett velem ugyan, és próbált kedves lenni, de éreztem, hogy csak udvariasságból. De voltak olyanok is, akik pedig nagyon bunkók voltak, ami eléggé fájt, de rájöttem, hogy az olyanok annyit is érnek. A legutóbbi pedig akar tölem mindent, csak épp kapcsolatot nem. Ezt nagyon-nagyon nehezen. De azért én sem hisztizek, hogy levetem magam a tizedikröl.
2014. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem ezeket a válaszokat,de hát már megszoktam,hogy a nők soha sem gondolkoznak és döntenek értelmesen és logikusan...

Talán ha keresnétek magatoknak egy értelmes és normális srácot,akkor nem csak szexre kellenétek valakinek,hanem többre is nyilván.És nem lennétek "megalázva".

Hogy merre találtok ilyeneket is nagyon könnyen meg lehet állapítani valakiről,hogy ilyen vagy sem.Vagy lehet csak én szúrom ki könnyen,mert én is ilyen vagyok és tudom hogyan viselkednek.De vannak rá nagyon jó jelek,amik elég egyértelműek. :)

Persze nem feltétlenül a leghelyesebb gyerek lesz ilyen,de attól még adni kéne lehetőséget az értelmeseknek is.Akkor nektek sem lenne ilyennel ennyi gondotok,de hát hiába magyarázom... A külső a mai világ megrontója,legalább ha megismernétek az adott illetőt,sok meglepetés érne titeket,ebben 1000%-ig biztos vagyok. :)

2014. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13-as válaszoló, ha ezt átülteted fiúba, akkor is igaz lesz, hidd el nekem...
2014. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ritka. Bár néha előfordul. Volt itt már nem egy olyan kérdés lánytól, hogy visszautasítást kapott egy ,,Brad Pitt-féle" pasitól, és annyira maga alatt van, hogy soha nem próbálkozik többet és inkább meghalna szégyenében. Vissza lehet keresni. Bezzeg ha egy pasi egy héten kap néhány kosarat, az tök trendi és viselkedjen ólomkatona módjára, bírja az elutasítást. Evidens nem?
2014. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%
Ott a nagy baj kedves lányok, hogy csak a Hugh Jackman meg Ashton Kutcher típusú pasikat veszitek észre és ezeknek küldtök jeleket. Szinte borítékolható, hogy ti is csak szexre kellettek nekik, mint az előttetek lévő 20 másik csaj, akiket megfektettek. Ha talán egy átlag külsejű, értelmesnek tűnő férfit is észrevennétek, akiről lerí, hogy tisztelettudó, nem fellegzős, nem csak dugásra hajtó alak, akkor talán több sikeretek lenne. De amíg ezt nem veszitek észre és csak szépfiú kell, addig ez nem fog változni. Sajnos vagy nem sajnos, de nem tudlak sajnálni titeket. Tisztelet a kivételnek.
2014. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán kezdeményezek, 1 kezemen meg tudom számolni, eddig mennyi volt összesen. Ebből ha jól emlékszem 1 utasított vissza. De ő elég csúnyán..
2014. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én nem bánom,ha csak szexre kellek már. Volt,amikor még arra se kellettem,és az rosszabb érzés volt. Aki általában nekem kellett,annak én nem kellettem.Ez mindig így volt és lesz is :D
2014. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amit a fiúk írtak, az ugyanolyan arányban vonatkozik a fiúkra is mint a lányokra.
2014. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

18-as!


ez mindkét oldalon így van. sajnos.

2014. jún. 12. 12:24
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!