Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok mennyire...

Lányok, nálatok mennyire gyakori hogy visszautasításban részesültök? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 13:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nagyon birom amikor a pasik azt hiszik, hogy csak a jokepu ferfiak utasitjak vissza az embert.

Engem utasitott mar vissza olyan is, aki az osszes baratnom szerint csunya volt, de nekem tetszett a szemelyisege.

Es utalom a ferfiak kettos mercejet. Mintha ha csak olyan csajjal jonnenek ossze akivel egy eletre terveznek. 100-bol 98 kihasznalja az alkalmat, ha szexre van lehetosege, meg akkor is, ha amugy ertelmes es kedves a pasi.

2014. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ritkán kezdeményezek, nem mert nyuszi vagyok hanem mert kevés ember mozgat meg. 2x- utasítottak vissza teljes joggal mivel az illetőnek barátnője volt (nem tudtam mikor odamentem) azt meg tiszteletben tartom, megköszöntem az őszinteséget és eljöttem. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni.


Az esetek többségében a pasik kezdeményeznek nálam, de nem vagyok kapcsolatfüggő se megalkuvó, plusz a mérce is magasan van úgyhogy a többséget elhajtom. Csak szex meg nem játszik.

2014. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"a mérce is magasan van úgyhogy a többséget elhajtom."



tehát kevés a jó pasi?

2014. júl. 1. 10:18
 24/25 anonim ***** válasza:

A "jó pasi" mindenkinek mást jelent. Nekem stílusra inkább a rockerek jönnek be, de sajnos azok az emberi értékek, belső tulajdonságok amik nekem elengedhetetlenek egy párkapcsolatba csak kevesekben vannak meg. A mérce pedig magas, de nem magasabb mint saját magammal szemben. Én sportolok, sok-sok éve keményen. Van rendes diplomám munkám, nem vagyok elveszve a világban, tudom mit akarok és teszek is érte. Tudom mit tudok nyújtani és mit nem egy párkapcsolatba ehhez mérten keresek hozzám illő embert. Nem akarom fényezni magam (van hibám bőven) se unalmas leírást adni, csak nem szeretem mikor cinikusan odavágják az emberek a kliséket; hogy


"a csajok a pénzre mennek" " a jó pasikért sorban állnak" Szerintem nem lehet így definiálni senkit minden ember külön világ, ki egyszerűbb ki bonyolultabb de joga van úgy élni ahogy akar amíg törvénybe nem ütközik.

2014. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#16

Képzeld h vannak olyan lányok akiknek nem jönnek be ezek a nazzolos majmok!

Igen lányoknak többnyire a külső számít, es sztem ez a világ fejlödésenek a hibája pl az ilyen idiota müsorokból veszik mint az éjjel nappal Budapest, a szerencsétlen 12-13 éves kis csaj eltanulja a hülyeséget es az lesz a mérvadó! És mivel eben a vilagban a szex folyik a csapból is ezért sajnos a suliban is mervadó lesz az h kivel mikor h néz ki! És innen jön ez h azokal a disz faszokal feküdnenek le! A gics es a környezet a világ felé való megfelelés miatt! (Azt hiszik h ez a jó, es csak ezel tudnak be ileszkedni!)

Meg figyeltem a bnöim társaságában, h ha nekem meg tetszik egy fiú es teljesen átlagos semmi exrávan nem rendelkezik, és ezt meg osztotom velük akkor mindig lehurogtak es lefujogtak miatta! Hogyan tudnék járni ez ilyen csávoval, meg szarul is néz ki, de viszon nem ismertek a stilusát a személiségét! (Par ilyen alkalom utan nem kértem ki a véleményüket, majd jarok azal aki nekem meg tetszi)

A mai világban ez a legyszomorubb, h elöször külső alapján döntenek, és ha az meg tetszik akkor, azt akarják meg szerezni a külsőt, amely csak egy tetsti vágyhoz vezet semmi máshoz, amelyet össze kevernek a szerelemmel, Mivel a vágy után mentek és nem a személyiségét akarta meg szeretni és meg szerezni! De majd ez a vágy idö után alábbhagy, jön a fel ismeres h semmi lelki kapcsolat nincs köztük, majd utána jön a szakitás vagy a válás! Es jönnek ide sirni h nincs vmi rendben es nem tudjak mi a baj!

Nem azt mondom h a testi volnzalom egyáltalán nem számit, csak h a mai világban, mindenkinekmmeg kellene tanulni (egyben a fiúkal es lanyokal is) nem csak a külső hanem a belső értékeket is figyelembe venni!

2014. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!