Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogyan viselitek,...

Lányok, ti hogyan viselitek, hogy csak úgy beszólogatnak nektek az utcán, négerek, arabok vagy egyéb sötétbőrű idegenek?

Figyelt kérdés
Általában angolul szokták csinálni és nem értem mit akarnak ezzel elérni.
2014. jan. 25. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz veluk.Engedd el a fuled mellett az ilyesmit.
2014. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem még soha nem szólítottak le.
2014. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy teszek mintha nem vettem volna észre. "Ez kihez beszélt?, Oh milyen rossz ez a fülzúgás." stb stb. Beszéljen csak. Addig jó amíg nem húzom fel magam.
2014. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nekem sem szóltak még be.

De miket szoktak angolul beszólni?

2014. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha csinál valamit, csinálja rendesen. Mint például amikor egyszer meghajolt előttem egy néger férfi :D
2014. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
remélem rosszul értelmeztem, és nem olyan rasszista a kérdés, mint látszik. Csak a sötétbőrűek szólnak be? érdekes... egyébként meg ez olyan szőke kérdés. mit kéne csinálnod? -.- semmit, úgy teszel, mint aki nem hallotta. te is tudod, hogy ez a válasz
2014. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam, amíg Budapesten laktam. Főleg a Blaha környékén volt sok árus, bár olyanok is akadtak, akik nem tudom mit csináltak ott, de leginkább csak amolyan lébecolónak tűntek. Állandóan ott bandáztak.

Én azt mondom, szólj a legközelebbi rendőrnek. Mert nem jó, ha ezek azt hiszik büntetlenül megtehetik. Legközelebb már erőszakoskodni is fognak a lányokkal, persze nem fényes nappal. Jobb, ha rájuk van ijesztve.

2014. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mit szólnak be?Nekem köszöngetnek max.szép napot kívánnak. De nekem magyarul mondják.Természetesen nem válaszolok nekik,Soha.Mégis van amelyikük szinte minden reggel hatalmas mosollyal köszönt ..
2014. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Totálisan ignorálom őket. Én bp-n ezt nem tapasztaltam, csak debrecenben.

Nekem amúgy egyáltalán nem csak sötétebb bőrűek szólnak be. De tudhatnál már annyit a férfiakról hogy ilyen flörtölős viselkedésnek nem kell bedőlni, csak kihasználnának. Néha bármire képesek, semminek sem kell bedőlni. Még a meghajlásnak sem.

2014. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mintha egy magyar beszólna. Nem vagyok primitív rasszista.
2014. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!