Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy viselitek, ha a...

Lányok, hogy viselitek, ha a fiú "beég" előttetek udvarlás fázisában?

Figyelt kérdés

Lányok, hogy viselitek, ha a fiú "beég" előttetek udvarlás fázisában?

Mert ugye nem csak a filmekben van, hogy a fiú ilyen olyan hülyeségeket mond, tesz...


2014. jan. 8. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ mivel ég be és, hogyan viszonyul hozzá.

Mert ez végül is elsülhet jól is és rosszul is.

2014. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attól függ, hogy mivel, meg attól, hogy mennyire szimpatikus amúgy. Ha látszik, hogy miattam van zavarban, még hízelgő is. Ha nem csinál totál gáz dolgot, akkor nincs baj.:D

25/L

2014. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jól és végtelenül megértően:D
2014. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakiben meglátom a társat, akit keresek, akkor nem létezik olyan, hogy beégés.

Engem az ilyen fingás, büfögés, félresikerült poén ilyesmi egyáltalán nem zavar, ha tényleg szimpatikus az illető.

2014. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak szégyellem magam, mert egyszer (burkoltan) már nemet mondott, megpróbáltam mégegyszer, azt mondta "de ezt már megbeszéltük".

Most félek, csak egy idült lelkibeteg vagyok előtte... és nem tudom, mit mondjak, ne mondjak. Nem akarok igy megmaradni

2014. jan. 8. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Normálisan. Lehet, hogy elpoénkodom vagy gyorsan terelek.

De ez is attól függ, hogy ég be. Ha valami negatívat mond nekem vagy megbánt azt már nem kezelném olyan jól...

2014. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

kérdező, utolsó kommented alapján gyanítom, Te más beégésre gondolsz, mint amire mi, válaszadók alapból gondolnánk.

Én úgy értelmezem, h Te nem "beégtél" a lánynál, miközben megpróbáltad fűzni, hanem konkrétan bepróbálkoztál és nem jött össze.

Amire mi gondolunk, az alkalmasint lehet egy jó vicc és később akár kellemes közös emlék, amire pedig Te: háááát, ha másodjára is lepattintott, nem tudom, van-e még értelme próbálkozni.

2014. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én olyanokra gondoltam beégés alatt, hogy pl. leöntötte magát üdítővel. Májerkedeik az utcán és pofára esik. Álltja, hogy ismer egy jó helyet, aztán kiderül, hogy már rég nincs ott, vagy nem is abban az utcában van...

Én ilyenekre gondoltam.


De az, hogy elutasít az nekem nem beégetés. Az egy helyzet.

És ha már 2x is elutasítottak akkor többnyire nem gondolják meg magukat a lányok. Vagy ha mégis, akkor is szokott jelezni a lány vagy ő teszi meg a következő lépést. Szóval ez nálad már veszett ügy. Hagyd békén és keres mást.

2014. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

békénhagyom, ezzel nincs gond.

Csak olyasmit mondtam, hogyha meggondolnád magad, akkor keress nyugodtan.

2014. jan. 8. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egy normális, büszke nőnek ilyet odavetsz, mint a 9-esben irt mondat, akkor arra várhatsz, hogy ő jelentkezzen, akár ezer évig is, nem fog jelentkezni.Ez kb. olyan mint amikor a kutya elé ledobod a csontit, ha kell neked ugorj.


Ha akarsz egy nőtől valamit, vagy kell neked, akkor neked kell lépned.

2014. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!