Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselitek azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek azt, hogy a szerelmetek mást szeret és rád csak barátként tekint?

Figyelt kérdés

Ti hogy tudtok ezzel együtt élni, ha nap mint nap látjátok beszéltek vele, barátok vagytok?

Létezik erre megoldás?


2014. jan. 8. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz helyzet. Mielőtt volt köztünk valami gubancolódás nagyon jó barátok voltunk. Aztán az egész befuccsolt és mondanom sem kell, hogy nem miattam. Utána azt hittem, hogy többet hozzá sem bírok majd szólni, rá sem bírok nézni. Egy ideig rideg is voltam, de a lány is rosszul érezte magát emiatt és számomra sem volt természetes.


Eltelt némi idő, és nagyjából minden visszatért a régi kerékvágásba, de igazából már nem volt semmi a régi.


Utána egyszer részegen újraolvastuk azt a csomó SMS-t amit írtunk, meg hasonlók. Utána elindultunk a diszkóba és vártuk a taxit, közben eleredt az eső, bebújtunk egy fa alá, tök hideg volt. Voltak ott többen is, de ő mégis az én karjaim közt reszketett, én meg úgy öleltem őt, mintha a barátnőm lenne, pedig végig tudtam, hogy ez csak egy múlandó pillanat, a diszkóban valszeg úgyis mással lesz. (Ismertem őt jól, tudtam, hogy nincs esélyem sbt.) Na mind, azokat a pillanatokat akkor sem felejtem el soha :D


Utána jött a taxi, a barátaim mentek vele, mentem én is és otthagytam őt. Maradhattam volna, de minek...


A diszkóban mindketten mással voltunk, ott még részegen el is ment, hogy egy másik lánnyal smároltam meg minden, de másnap... ahh vérzett a szívem :D


Azóta már jobb a helyzet, jó barátok vagyunk azóta is és mindig húzom őt azzal, hogy még mindig szeretem őt meg ilyenek, hogy mennyire fáj, ha mással látom stb. Persze van némi alapja, de ahhoz képest, most százszor jobban érzem magam...


Szóval kb. így, ha ő nem szeret téged, bassz rá... később már csak nevetni fogsz rajta... aztán kitudja, ha látja, hogy nem vagy érte már annyira oda, akkor meggondolja magát vagy ki tudja...

2014. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak fura, mert ő is szeret... mint barátot, de akkor is érzem ezt és így még rosszabb, mintha simán átnézne rajtam.

Már több éve tart és nem hiszem, hogy bármi is lesz ebből, de mégis. És nem tudok más lányokra még csak úgy gondolni se. :(

2014. jan. 8. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindent megpróbáltál akkor ne emészd magad ezen, simán felejtsd el őt, vagyis a szerelem szép emléke megmaradhat, de ez a lényeg, hogy egy emlékké váljon, te pedig lépj tovább. Hidd el nekem, hogy 1000 más olyan lány van, aki van olyan jó mint ő, csak nézz körül... ha elérhetetlen álmokat hajszolsz, akkor csak a saját sírodat ásod. Aztán a jövőt meg senki sem látja, ha egymásnak rendeltek titeket, úgyis összejöttök előbb vagy utóbb... :)
2014. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Törd meg a jeget haver... ne gondolj más lányokra... csak fektess meg egy párat. Hidd el ez a rosz érzés elmúlik... a nagy Ő-t meg próbáld meg kerülni és ne barátkozz vele egy ideig.. töröld le faceről is.. ha megkérdezi miért mond hogy felejteni akarsz.. meg fogja érteni... Mikor az első nőm elhagyott én is kur**ra szerelmes voltam és szar volt látni minden nap hogy miket írkál ki face ra úgyhogy letöröltem.. azóta sincs vele semmiféle kapcsolat... de sokszor eszembe jut... az érzés már semleges. Az idő mindent begyógyít.
2014. jan. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!