Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, szólítotok még le...

Srácok, szólítotok még le lányokat? Ha igen, hol? Vagy kiment a divatból?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy nem merik a pasik leszólítani a csajokat buszon/kávézóban/stb, mert sok lány bunkó és gonosz, és sértő, ahogy elutasítja a fiút. Vagy mert bulizós sz*jha és nem nyitott a normális, intelligens, humoros fiúk társaságára. De miért van az, hogy engem is csak esténként szólítanak le enyhén részeg srácok, csak azért, mert szőke a hajam, éppen egy kivágott top van rajtam, stb? Napközben nem lehet már ismerkedni normális pasikkal, akik nem csak azért riszálnak oda hozzám, mert "jó a seggem"?!

L/20



2014. ápr. 25. 19:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
A feminizmus és férfigyűlölet elérte a kívánt eredményét.
2014. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább úgy, hogy szoktam beszélgetést kezdeményezni lányokkal, ha adódik rá lehetőség. Persze nem a "szép lábak, mikor nyílnak" stílusban. De a lányok hamar levágják így is a szitut és mivel ronda vagyok minden lány szerint, így rövid úton lezárják a beszélgetés.
2014. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb nő elküld. és az valahogy sosem esik jól. persze jó az, mikor valakivel megismerkedhetsz, jól eldumáltok, de ha meg lekoppintanak, elmegy a kedved. kevés a sikerélmény kisebb a lelkesedés is.
2014. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem, hogy elküldjenek. Így is épp elégszer küldenek el, hogy nem megyek oda random lányokhoz az utcán.
2014. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó popsid??
2014. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondold végig.


Ott ül egy kávézóban egy vadidegen csaj.Semmit se tudok róla,lehet hogy barátja van,randira vár,szexkapcsolata van,leszbi. Lehet hogy épp egyismerősére var,tanul.


Miért is menjek oda hozzá?

2014. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szedd szét:)
2014. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, igazad van. De akkor HOL szoktak ismerkedni az emberek?
2014. ápr. 25. 20:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Interneten!
2014. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ASOT ***** válasza:

Ha már egy ideje felfigyeltünk egymásra és pozitívak a visszajelzések, akkor van 1-2 hely ahol elkezdek flörtölni abból kiderül van e barátja és kiderülhet h kapható e többre.


De ha nuku értelmes visszajelzés akkor nem megyek oda.

2014. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!