Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítotok meg lányokat?

Hogy szólítotok meg lányokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan srácok véleményét kérném ki, akiknek nem okoz gondot az ismerkedés, könnyedén leszólítanak akár ismeretlen lányokat is utcán, tömegközlekedési eszközön, stb. :D Mivel indítotok, hogyan szólítjátok meg őket? Direkt nyitás, vagy esetleg valami kamuszöveg? Pl. egy vonaton egy ismeretlen lányt hogy szólítotok le? Tudván hogy utána még van 10-20 percetek pofázni. :D


Vagy pl. suliban ismeretlen lányt akivel pl. egy héten egyszer egy órán vagy mondjuk (egy szünettel, ahol lehet esetleg szóba elegyedni vele), de nincs közös ismerős.


Az ilyen, szia cica elvesztetted a gazdád féle humorheroldok kíméljenek, ha lehet. :D



2013. szept. 26. 00:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
szia cica, van gazdád?
2013. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Hey babay
2013. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ott - ra mutatsz a nyakara, van egy bogar- varj, hadd szedjem le. Majd hirtelen az orrat megerinted es mondod: Csak poen volt XD
2013. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
muhaha. utolsó válaszoló még nagyjából vicces volt. De az első: barátom, ha elolvastad volna a kérdésem, én pont ezt a mondatot emeltem ki hogy NE. :D
2013. szept. 26. 00:55
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Teccő, g.eci!

Kő kóla?

Gyüssz toporogni?

2013. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Helló, bocsika, ismerős vagy erre felé? Mert én eltévedtem és ezt az utcát keresem. Eltudnál arra felé navigálni? Ha mázlid van, akkor pont arra felé megy a lány amerre te is.
2013. szept. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen ez mondjuk jó lehet, de ha pl vonaton van az ember vagy suliban akkor nem. :)
2013. szept. 26. 01:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Vonaton, akkor megkérdezed, hogy szabad ez a hely? Ha igen akkor mellé ülsz, ha nem, akkor is. Előveszel egy blikket és elkezded mondani, hogy mekkora barom ez a állat? Szerinted is? Az a lényeg, hogy kommunikációt csaljál ki belőle, utána meg simán megy a többi.

Suliban meg, legegyszerűbb , ha megkéred korrepetáljon valamiben.

2013. szept. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez az újságos szar nem is rossz. :D Köszi! Lehet kipróbálom. :D
2013. szept. 26. 01:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a csokis bácsi vagyok. Metró egyik állomásánál mindig vettem csokit hazaútra. Leültem feltűnés nélkül a lány mellé, majd kis idő múlva megkérdeztem, kér e csokit. Utána már könnyű.
2013. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!