Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítotok meg lányokat?

Hogy szólítotok meg lányokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan srácok véleményét kérném ki, akiknek nem okoz gondot az ismerkedés, könnyedén leszólítanak akár ismeretlen lányokat is utcán, tömegközlekedési eszközön, stb. :D Mivel indítotok, hogyan szólítjátok meg őket? Direkt nyitás, vagy esetleg valami kamuszöveg? Pl. egy vonaton egy ismeretlen lányt hogy szólítotok le? Tudván hogy utána még van 10-20 percetek pofázni. :D


Vagy pl. suliban ismeretlen lányt akivel pl. egy héten egyszer egy órán vagy mondjuk (egy szünettel, ahol lehet esetleg szóba elegyedni vele), de nincs közös ismerős.


Az ilyen, szia cica elvesztetted a gazdád féle humorheroldok kíméljenek, ha lehet. :D



2013. szept. 26. 00:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hé te ott, barna hajban! :D
2013. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kezdetnek pl odamész és köszönsz, máris le van szólítva. utána bármi semleges téma. De normális ember utcán/tömegközlekedési eszközön nem ismerkedik.. szal vszínű elhajtanak.
2013. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De "normál" ember miért nem ismerkedik tömegközlekedési eszközön? :D Én ezt értem, ez a trend többnyire, de mégis, ha valaki szimpi és megtetszik miért ne? Adná a helyzet magát. Pl egy diszkóban bebaszva értékesebb egy ismerkedés?:D vagy csak akkor ismerhetsz meg embereket ha van közös ismerősöd vele? Sztem ez bullshit. ha meg suliban vagy akármilyen helyen kezdesz el ismerkedni az mivel jobb mint az utcán?:D Valaki mondjuk olyan egyetemre jár ahol nincsenek nőszemélyek, és akkor mit csinál?:D
2013. okt. 5. 02:30
 14/15 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedési eszközön azért megnézném mit hozol ki belőle, mivel a nők és férfiak 97%-a ahogy leül máris a fülébe dugja a fülhallgatót s zene ezerrel. Az újságos téma megint hülyeség.


Kapcsolódási pontot keress, bármit. Egyszer mentem vizsgázni fősulira, busszal. Mellém ült egy csaj, valszeg ő is vizsgára mehetett. Füzetet kicsapta az ölébe, elkezdte mormolni. Bele-belepillantottam, ismerős volt az anyag. Rákérdeztem, h nekik ki tanítja a tárgyat, nekünk más, stb. Megvolt a kapcsolódási pont, elindult a beszélgetés. Ennyi. :)

2013. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen, az mondjuk úgy könnyebb, főleg ha egy suliba jártok, akkor nem vagy neki teljesen idegen, még ha nem is látott eddig akkor sem.

Pl. múltkor volt egy lány, aki miatt írtam is ezt a kérdést...na, most is eszembe jutott, nem láttam azóta, és kvára bánom hogy nem szólítottam meg, ha újra látnám megtenném. Meg kellene találnom valahogy. :/ Egyébként ő is zenét hallgatott...Volt nála egy doboz gyógyszer, amilyet én is használtam korábban, ez lehetett volna közös pont. :D De amúgy, ha mondjuk szemezel a lánnyal akkor már nem gond hogy zenét hallgat, mert ha elkezdesz beszélni hozzá akkor látja. :D Vele nem nagyon szemeztem, elég fáradt voltam, meg befeszültem miután bátran leültem vele szembe. :D Lehet, h teljesen hidegen hagytam egyébként.

Szóval egy ilyen esetben nehéz találni valamit. Egyébként lányok nem szokták kiszedni a zenét a fülükből, ha mondjuk leül velük szembe egy számukra helyes srác, hogy így megadják nekik a lehetőséget a "nyitásra"?

2013. okt. 13. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!