Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tényleg van olyan, hogy...

Fiúk, tényleg van olyan, hogy azért nem szólítotok le egy lányt, mert azt gondoljátok róla, hogy túl szép hozzátok?

Figyelt kérdés

Ma, ahogy próbálgattam a ruháimat, anya elejtett egy olyan mondatot, hogy "olyan szép vagy, hogy a fiúk meg sem mernek szólítani". És ezt komolyan gondolta, bár tudom, hogy az anyák elfogultak sokszor :)


Nem beképzeltségből kérdezem ezt, vagy csak konkrétan magamra vonatkoztatva. Kapok én is visszajelzéseket, hosszas nézéseket, mosolyokat, meg bulikban leszólítást, randira hívást, bár nem sokat! Meg ez csak az utóbbi időben igaz, nem 2 éve...


Szóval Ti nem szólítotok meg túl szép lányokat? Az egyik pasi, aki randira hívott, hüledezve vette tudomásul a barátnőmtől, hogy nekem nincs barátom XD


Vagy ez csak azért van, mert a "tökéletlen" lányokban van mit szeretni, nem olyan "tökéletesek", hanem van pár kis hibájuk, ami szerethető? De nekem a nem olyan tökéletesen szép barátnőm is híres a fiúk körében, meg a tökéletesen szép barátnőm is...


Előre is köszi :)

16/L



2013. máj. 26. 21:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én kb a lányok felével így vagyok. A másik felét meg azért nem szólítom le, mert túl csúnya hozzám xD
2013. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

nem az a baj, hogy túl szép...

hanem sokszor ezt nagyon jól tudja... a kifejezetten csinos lányok sokszor szinte válogatnak, mint egy hercegnő, ha érted, mire gondolok

2013. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
régen elöfordult.
2013. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Bakker, ez a pech akkor :D

De én most ezt tényleg nem beképzeltségből kérdezem, csak komolyan elgondolkodtam rajta

2013. máj. 26. 21:30
 5/31 anonim ***** válasza:
leginkább azért nem szólítunk le mert álltalában bunkók, hiába mosolyognak szépen vagy pedig nincs miről beszélni velük főleg ha flegmák
2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik olyan nő akit élöbe ne mernék leszólitani csak azért mert "túl szép"

ehhez nem a lány szépsége sok hanem a pasi önbizalma kevés. :)

2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
ne értsd félre, jóképűnek és sármosnak tartom magam... de nem vagyok egy modell, és az ilyen lányok szinte csak azokkal állnak szóba
2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Van abban igazság amit mondasz a túlszép lányokhoz nem mernek odamenni a srácok mert esélytelennek tartják magukat vagy azt gondolják hogy ááá ugy is foglalt van pasija. Akinek viszont van elég önbizalma és nincs veszíteni valója az odamegy. Gondolom vannak itt csinos lányok is ők majd megtudnak erősíteni hogy igen is oda mennek hozzájuk a pasik és hogy néha ez már mennyire idegesítő is tud lenni számukra.

23/F

2013. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem,ha valaki túl tökéletes.Az önbizalom hiányos lányokat jobban szeretem.Azok olyan kis elesettek tudnak lenni.Na meg az olyan lányok talán értékelik is az embert.
2013. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom. Most, ha megemlítem, hogy én kb. mindenkivel elbeszélgetek, meg utálom megbántani az embereket, akkor tényleg rám lesz aggatva a "beképzelt p*csa" tábla, pedig azt nem akarom, szóval nem is mondtam semmit! :D

Csak tök jó ez az oldal, mert az a sugallata (főleg ilyen filozófia kérdéseknek), hogy "Nyíl meg előttem, kedves névtelen!" :DD

2013. máj. 26. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!