Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tényleg van olyan, hogy...

Fiúk, tényleg van olyan, hogy azért nem szólítotok le egy lányt, mert azt gondoljátok róla, hogy túl szép hozzátok?

Figyelt kérdés

Ma, ahogy próbálgattam a ruháimat, anya elejtett egy olyan mondatot, hogy "olyan szép vagy, hogy a fiúk meg sem mernek szólítani". És ezt komolyan gondolta, bár tudom, hogy az anyák elfogultak sokszor :)


Nem beképzeltségből kérdezem ezt, vagy csak konkrétan magamra vonatkoztatva. Kapok én is visszajelzéseket, hosszas nézéseket, mosolyokat, meg bulikban leszólítást, randira hívást, bár nem sokat! Meg ez csak az utóbbi időben igaz, nem 2 éve...


Szóval Ti nem szólítotok meg túl szép lányokat? Az egyik pasi, aki randira hívott, hüledezve vette tudomásul a barátnőmtől, hogy nekem nincs barátom XD


Vagy ez csak azért van, mert a "tökéletlen" lányokban van mit szeretni, nem olyan "tökéletesek", hanem van pár kis hibájuk, ami szerethető? De nekem a nem olyan tökéletesen szép barátnőm is híres a fiúk körében, meg a tökéletesen szép barátnőm is...


Előre is köszi :)

16/L



2013. máj. 26. 21:27
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De neeeeem...én most nem a beképzelt csajokra gondolok... em is tudom, kikre gondolok...
2013. máj. 26. 21:33
 12/31 anonim ***** válasza:

Inkább akkor, ha látom rajta, mennyire elégedett azzal, ahogy kinéz.

A beképzelteket inkább kerülöm :)

2013. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, én szerintem külsőre nem vagyok beképzelt, mindig nevetek, vagy mosolygok,úgyhogy szerintem az nem tűnhet túl beképzeltnek. Lehet, hogy néha komor vagyok mondjuk, de az csak a szomorúság miatt van :D
2013. máj. 26. 21:34
 14/31 anonim ***** válasza:
Túl szép lánnyal azért sem kezdenék,mert az olyanok minden ujjukra kapnak egy pasit és úgyis megcsalják az embert.
2013. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

A k*rvákat bezzeg szeretitek, meg lájkolgatjátok a képeit, azok nem kapnak minden ujjukra 10 pasit???? He????? :D :D

Semmi.... :D

2013. máj. 26. 21:43
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a k*rvákat.Nekem az olyan lányok se tetszenek,akik sminkelik magukat.
2013. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha a nő bájos, és nem "túl szép". Mert a túl szépek tudtukon kívül is árasztanak egy önelégültséget, ami visszataszító. Míg egy helyes, bájos lány, az aranyos, és ez jön be a rendes pasiknak.
2013. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagy igazságot mondott!
2013. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hehehe, szégyenlem hogy 18 éves fiatalember létemre ezt kell mondanom, de így van :DD Minél szebb 1 lány annál jobban félek leszólítani :D Pedig önbizalmammal sincsenek komolyabb gondok. Csak a szép lányok legtöbbször olyan köcsögök h ink nem is próbálkozok :S
2013. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Am meg izé a ribiket csak azért lájkolgatjuk meg ilyenek mert bejönnek KÜLSŐRE, és szívesen lefeküdnénk velük, de ember számba sem vesszük őket :D Csak olvastam egyik kommentedet ide arra válaszolok XD
2013. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!