Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tényleg van olyan, hogy...

Fiúk, tényleg van olyan, hogy azért nem szólítotok le egy lányt, mert azt gondoljátok róla, hogy túl szép hozzátok?

Figyelt kérdés

Ma, ahogy próbálgattam a ruháimat, anya elejtett egy olyan mondatot, hogy "olyan szép vagy, hogy a fiúk meg sem mernek szólítani". És ezt komolyan gondolta, bár tudom, hogy az anyák elfogultak sokszor :)


Nem beképzeltségből kérdezem ezt, vagy csak konkrétan magamra vonatkoztatva. Kapok én is visszajelzéseket, hosszas nézéseket, mosolyokat, meg bulikban leszólítást, randira hívást, bár nem sokat! Meg ez csak az utóbbi időben igaz, nem 2 éve...


Szóval Ti nem szólítotok meg túl szép lányokat? Az egyik pasi, aki randira hívott, hüledezve vette tudomásul a barátnőmtől, hogy nekem nincs barátom XD


Vagy ez csak azért van, mert a "tökéletlen" lányokban van mit szeretni, nem olyan "tökéletesek", hanem van pár kis hibájuk, ami szerethető? De nekem a nem olyan tökéletesen szép barátnőm is híres a fiúk körében, meg a tökéletesen szép barátnőm is...


Előre is köszi :)

16/L



2013. máj. 26. 21:27
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Jack.S -nek igaza van :DD
2013. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Szerintem nem minden szép lány köcsög, és beképzelt, és fennhéjázó, meg senkit emberszámba nem vevő :) Nem tudom, szerintem nem mind ilyen. Persze azok az utcán hanggoskodó IQ 0-ák, meg sorolhatnám még a tulajdonságaikat...... :D ....azok igen.

Tipp, tanács, titok :D : hogyha fb-on a ribik képeit lájkolgatjátok, úgy elkerülnek benneteket a normális lányok, hogy azt leshetitek! ;) nem fognak egy ilyen fiú közelébe merészkedni, akik ilyeket csinálnak, hiába, hogy te belül jófiú vagy, és csak lájkolgatsz... ő nem látja a te kicsi lelked, hogy jó vagy-e vagy sem..

2013. máj. 27. 15:41
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem facebookon kell élni és akkor nincs ilyen gond!
2013. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Oké, tény, igazad van, de akkor nektek sem, és nem kell lájkolgatni, meg ilyenek :P


Ah, asszem igaz az az idézet, hogy "Nő és férfi sohasem érthetik meg egymást, mert mindketten mást akarnak: a nő a férfit, a férfi a nőt" :D

2013. máj. 27. 16:20
 25/31 anonim ***** válasza:
nem igaz az idézet, gondolj a homokosokra meg a lezbikre , de még ha ők nem lennének se lenne igaz
2013. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést ezt mint elismerő pillantásokat kapó NŐ mondom, ti fiúk nagyon tévúton jártok a szép lányokkal kapcsolatban. Nyilván vonzódunk ahhoz a férfihoz akinek van önbizalma (de nem bunkó). És fordított esetben sincs így, ha már (kiemelkedően) szép a nő, akkor biztosan beképzelt.. Van önbizalma igen, de nem lekezelő, egy intelligens és igazán vonzó nő nem ilyen..! Ha nem "jön be" az adott úriember (saját tapasztalat) akkor is udvarias vagyok/vagyunk és igyekszem/igyekszünk nem megbántani titeket.. És ilyenkor jön a probléma amikor továbbra sem veszik ezt észre, barátok lesztek (mert alapjában véve normális a srác és miért ne lehetne beszélgetni vagy viccelődni) és utána a lány a szemét mert nem akart többet... Amúgy meg mi az hogy tisztában sajnos tisztában vannak vele?? Mert az önbizalom hiányos lány/nő sokkal vonzóbb.. Gratulálok nektek..

20/N

2013. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Egy véleményem van és kérek ide hozzászóló minden lényt hogy ne vegye rossz néven. Némi pszichológia tapasztalatom van s megfigyeltem pár dolgot. nekem nincs barátnőm de talán ez sokszor segít megérteni a lányokat.


Sok pasi tehát nem én arra hajt hogy a jó csajokat megszerezze s nagyon átjátssza őket. Szerencsétlen lány/csaj azt hiszi hogy szeretik közben kényszerböl/tiszteletből beadja a derekát. Reménykedik a legjobbakban hogy egyszer jól is és boldognak érezheti magát. Ami történik hogy csúful átjátsszák mert a legtöbb pasi fejvadász hogy hány csajt tud ágynak tenni.

Az én átkom az hogy fiú vagyok s megadom a tiszteletet a csajoknak jól tudok beszélni velük s nem használom ki őket. De még így sincs sikerem mert nincs barátnőm.


A másik hogy sok csaj elszáll most nem rólatok/rólad van szó nagyoskodik plázacica aki egy izomagy pasi macája aki megvesz neki mindent, csak a csajt rendesen érzelmileg nem tudja boldoggá tenni.


Én sajnálom tényleg ez van hogy nem vagyok én sem csak úgy képes leszólítani a lányokat a szépeket mert azt hiszem hogy valami ostoba aki elvan azzal hogy ö mennyire jó. Lehet biztosan remek fej lehet jó humorú intelligens személy érző lélek és igazán érdemel figyelmet és tiszteletet.


Sok csaj minden félét magára ken hogy legyen szép közbe meszelt ajtó lesz, a természetes szépség alak az elárul egy komoly rendkívüli lányt aki megérdemel tiszteletet és törődést. Erről többet is lehetne mesélni a lényeg a válaszra az hogy igen félünk megszólítani jó lányokat azért hogy lány nehogy ránk kiabáljon vagy szégyenbe hozzuk magunkat vagy nehogy zaklatásnak vegyék, vagy ne kell csen a nőben egy olyan gondolatot hogy na ez is a derekamat akarja.

2013. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Én szépnek tartom magamat, a környezetem is rengetegen megnéznek stb... még sem kezedményezett nálam senki csak 2 éve 1 osztálytársam de hát o.társsal ne kezdek, meg ha nem tetszik. 2 éve senki csak néznek és ennyi.
2013. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Regeszke, igazad van Neked nagyon :) Jól megfogalmaztad ezt, valahogy én is így vagyok vele. Már kezdtem aggódni, hogy baj van velem, hogy van önbizalmam, pedig nem, az nem baj :D Mert én is próbálok kedves lenni, meg tisztelettudó, meg ilyenek, de nem hagyom, hogy "elsöpörjenek" az olyan kis.... kis.... kis "valakik" :D


Utolsó és utolsó előtti, szerintem Ti se bánkódjatok, én úgy vagyok vele, hogy úgyis megtalálja a zsák a foltját :) Ha nem a szerelem körül fog forogni az életetek, akkor következik a nagy esemény mindig......:D

2013. máj. 29. 14:21
 30/31 A kérdező kommentje:
Egyébként 27-es, megkérdezhetem, hány éves vagy?:)
2013. máj. 29. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!