Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha láttok egy szép lányt/pasit...

Ha láttok egy szép lányt/pasit, akkor azt gondoljátok, hogy biztos van párja, és nem is próbálkoztok, vagy odamentek?

Figyelt kérdés
utcán vagy akárhol

2013. máj. 20. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktam odamenni szép lányokhoz, gondolom, biztosan van valakije, vagy szimplán nem kellenék neki.
2013. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én így voltam a jelenlegi párommal. Márciusban megláttam, azonnal odavoltam érte, de biztosra vettem, hogy soha nem lenne nála esélyem, mert annyira jóképű férfi.

Aztán eltelt a nyár, augusztus végén ismét láttam a szórakozóhelyen és odajött hozzám. Ez három éve volt, azóta imádjuk egymást :-)


Szóval kedves kérdező, sosem lehet tudni!


32/N

2013. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha látok egy helyes pasit, nem merek odamenni hozzá, mert félek, hogy visszautasítana. Mondjuk én se vagyok csúnya, de akkor se.
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is így vagyok, hogy biztos foglalt már. pedig nem is biztos
2013. máj. 20. 20:46
 5/13 A kérdező kommentje:
látod, 1-es, menj oda a lányokhoz :-)
2013. máj. 20. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem szoktam azt tapasztalni, hogy bárkit is érdekelnék, max. közömbösséget kapok, így meg nincs túl sok értelme.
2013. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Csak egy kis matek kell hozzá. Hogy van nagyobb esélyed, hogy megkapj valakit? Ha megszólítod vagy ha hátat fordítassz és elmész? Próbálkozni kell és egyszer sikerül, elvégre csak egyszer élünk. Minnél többször próbálkozol annál nagyobb számban van esélyed a sikerre.
2013. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én néha rájuk mosolygok. Kb ennyit merek lépni.


Ha pedig még vissza is néznek, vagy visszamosolyognak, kb rákvörös leszek és inkább elfordulok, annyira zavarba jövök.


Na igen, nincs tehetségem a dologhoz. :D


22L

2013. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy sok támadást fogok kapni azért, amit leírok, de megteszem:


Egy hete odajött hozzám egy srác az utcán. A buszmegállóban ültem lehajtott fejjel és el voltam gondolkodva, a külvilágot szinte nem is érzékeltem. Egyszercsak megszólított valaki. Azt mondta: "Szia! Tudom, hogy semmi esélyem sincs nálad, de megláttalak a buszról és úgy éreztem, el kell mondanom neked, hogy gyönyörű vagy! Nem is zavarlak tovább, köszönöm, hogy meghallgattál!" Fülig ért a szája és kedvesen mosolygott rám.


Elindult, én meg csak néztem utána és nem tudtam, hogy mit kezdjek a hirtelen rám törő érzelemhalmazzal, ugyanis a történet így önmagában nem jelent semmit, a hangsúly itt azon volt, hogy a srác mozgássérült.


Egész este a hatása alatt voltam és azon gondolkodtam, hogy ha egy sérült embernek volt ennyi ereje és őszintesége, akkor én miért félek bevallani az érzelmeimet a saját páromnak? Miért félek attól, hogy kiszolgáltatott leszek, ha elmondom neki, hogy imádom és úgy érzem, hogy már nem tudnék nélküle létezni?


Remélem, értitek, hogy mire akartam ezzel a történettel rávilágítani, nekem hatalmas erőt adott és innen is köszönöm annak a srácnak, hogy felnyitotta a szemem, ezen kívül pedig teljes szívemből kívánom neki, hogy rátaláljon az igazi szerelem!


32/N

2013. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű, átlagos srác vagyok. Mindig elhessegetem a gondolatot, hogy odamenjek egy gyönyörű lányhoz. Nem is azért, hogy: -bisztos van barátja,. hanem inkább mert: -minek?!

Egyrészt zavarba lennék és csak bénáznák.

Meg szerintem az ilyen csajok általában beképzeltek, bunkók, hűtlenek, és még sorolhatnám.

22f

2013. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!