Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, szólítotok még le...

Srácok, szólítotok még le lányokat? Ha igen, hol? Vagy kiment a divatból?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy nem merik a pasik leszólítani a csajokat buszon/kávézóban/stb, mert sok lány bunkó és gonosz, és sértő, ahogy elutasítja a fiút. Vagy mert bulizós sz*jha és nem nyitott a normális, intelligens, humoros fiúk társaságára. De miért van az, hogy engem is csak esténként szólítanak le enyhén részeg srácok, csak azért, mert szőke a hajam, éppen egy kivágott top van rajtam, stb? Napközben nem lehet már ismerkedni normális pasikkal, akik nem csak azért riszálnak oda hozzám, mert "jó a seggem"?!

L/20



2014. ápr. 25. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem ment ki a divatból, csak a csajok többsége mondjuk a 99%-a ,melegebb éghajlatra küldenek minket..;-)
2014. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én szeretek az utcán is ismerkedni a normális csajok mindig értékelik hogy merek kezdeményezni
2014. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En ahogy latom a barati korotokbol valogattok igy ismeretleneknek nem igazan adtok eselyt. Igy miert menjek oda?
2014. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Sehol. És mi a francnak, úgyis elhajt a 3,14csába.
2014. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!