Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért szólítotok le...

Fiúk! Miért szólítotok le lányokat az utcán/boltban? Lányok, ti hogy viselitek ezt el?

Figyelt kérdés

Ma meleg van, gondolom, mind tudjuk. Elmentem a boltba, szoknya+topban, nuku dekoltázs. (vékony vagyok, alacsony és szőke)


Az emberek mustráltak, mint valami lovat. A boltban a sorban álláskor megszólított egy fiatal srác, hogy "és te miket vettél"? A pénztáros flörtölni próbált velem, a biztonsági őr is úgy megnézett.


Mintha a nők csak a férfiak örömét szolgálnák létezésükkel!:D Kb. az egész világ egy kifutó lett mostanra, ahol a nők vonulnak...


Ez manapság elég mindennapos eset, és kezdek kikészülni. Nem is tudom, miben kellene járnom 40 fokban, hogy ne szólítsanak meg/bámuljanak! Ha hosszú gatya van rajtam, ugyanez van, szóval nem a szoknya miatt.



2014. jún. 29. 14:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, tovább olvasgattam a válaszokat és itt mondjátok páran, hogy "dicséretnek kéne venni". Miből gondoljátok, hogy a kéretlen figyelem jobb, mint a közöny? Ismétlem: Kéretlen figyelem. Nem fogja feldobni a napom a felszínes bók, a fütyülészés, a szexista beszólás, a "felkérés" egy gyorsmenetre, stb.

Aki azon sír, azon mérgelődik vagy méltatlankodik, "mi" miért nem élvezzük ezt a szituációt, isten lássa lelkemet, azt kívánom, bár helyet cserélhetnék velük.

2014. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
88%
Küldesz képet a hörcsögös arcról?
2014. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
30%

Engem bizony nem zavar ha megnéznek vagy megszólitanak sőt én is megnézem a nekem tettsző fiúkat :-)

Ne nyafizz örülj neki,hogy igy van.

2014. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
utolsó:D:D:D [link] ilyesmit képzelj el, csak szőke hajjal:D
2014. jún. 29. 14:50
 15/32 anonim ***** válasza:
63%

Ha úgy néznek, hogy méregetnek, mint a húsboltban akkor inkább hányingert kelt és mérhetetlenül elszomorodom, viszont ha csak szimplán tetszem és nem azt érzem, hogy de megrakna akkor kifejezetten jól esik.

Nagyon örülnék ha értelmes férfiak szólítanának le, de többségben prim itív alakok vagy csö vesek, hittérítők, öreg vén f.s.z.ok, pun.ci huszárok. Intelligens férfiak nem igazán. :( Pedig nekik akármikor örülnék! :) Alapvetően nyitott vagyok és vágyom rá, hogy észrevegyenek, de csak a normális rétegre vágyom.

23l

2014. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Jaaaaj de édes!! Na ne csodálkozz ha néznek :-D
2014. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
csak akkor vágok ilyen arcot, ha közelítenek felém és beszélgetni akarnak, amúgy normálisat:D:D
2014. jún. 29. 15:00
 18/32 anonim ***** válasza:
32%
Bezzeg ha meg észre se vennénk, akkor hogy ki lennél akadva :P :P ;)
2014. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én el tudnám viselni, ha lenne rá egyáltalán példa, de engem soha nem szólítanak le. Hidd el, a másik véglet se jó, mikor egy nemtelen senkinek érzed magad, aki senkinek sem elég jó.
2014. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%

Ez mind-mind csak felfogás kérdése...


1.: ha zavar, hogy megnéznek, akkor ne rövidszoknyába és feszülős top-ba menj le a boltba narancsléért... :-)


2.: ha zavar, hogy megnéznek, akkor csak sajnálni tudlak... ...ugyanis egy pasi nem mindig azért néz meg egy nőt mert egyből meg akarná dugni... :-)


3.: ha zavar az, hogy ismeretlen, akkor mégis miből gondolod, hogy az utcán majd olyanvalaki fog megbámulni, aki mindent tud Rólad, ne röhögtess! :-)


Panaszkodás helyett inkább foglald el magad valami hasznos dologgal! :-)


Ha bűnronda lennél és senki nem nézne rád, akkor meg az lenne a bajod, fene a kényes fajtádat! :-)

2014. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!