Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért szólítotok le...

Fiúk! Miért szólítotok le lányokat az utcán/boltban? Lányok, ti hogy viselitek ezt el?

Figyelt kérdés

Ma meleg van, gondolom, mind tudjuk. Elmentem a boltba, szoknya+topban, nuku dekoltázs. (vékony vagyok, alacsony és szőke)


Az emberek mustráltak, mint valami lovat. A boltban a sorban álláskor megszólított egy fiatal srác, hogy "és te miket vettél"? A pénztáros flörtölni próbált velem, a biztonsági őr is úgy megnézett.


Mintha a nők csak a férfiak örömét szolgálnák létezésükkel!:D Kb. az egész világ egy kifutó lett mostanra, ahol a nők vonulnak...


Ez manapság elég mindennapos eset, és kezdek kikészülni. Nem is tudom, miben kellene járnom 40 fokban, hogy ne szólítsanak meg/bámuljanak! Ha hosszú gatya van rajtam, ugyanez van, szóval nem a szoknya miatt.



2014. jún. 29. 14:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, fene az értetlen formádat! Néha olyan kis buta tudsz lenni.
2014. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá, sajnos a pasik nagy részét nem érdekli mi van a fejedben, sőt sokuknál előny ha káposztalé lötyög benne.


Elkeseredni azért nem kell, vannak normálisak is akik igényesebbek és a partnerük egyéb értékeit is nézik a testi adottságokon kívül.


Én sem szeretem a húsbolti szintű hozzáállást, és nem igazán tudom bóknak felfogni mikor a cigányok füttyögnek, de ez is része annak ha valaki nőnek születik, ne foglalkozz az ilyenkkel egy idő után el fogod engedni a füled mellett. Én örültnek vagy mentálisan sérültnek szoktam tetetni magam ha valaki túlságosan nyomul, akkor nem kell elutasítani (rémes mennyire hiszisek némelyek az egojukra) mert magától menekül.

2014. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"Elkeseredni azért nem kell, vannak normálisak is akik igényesebbek és a partnerük egyéb értékeit is nézik a testi adottságokon kívül. "


Egyáltalán nem keseredtem el ezen komolyan. Értelmes fiúkkal szoktam járni, csak...most valahogy felforrt az agyam az idegen bunkóktól:)

2014. jún. 29. 16:14
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Az mitől bunkó, hogy "és te miket vettél"? szerintem még aranyos szöveg is:D én tuti elbeszélgettem volna vele, mert nem azt mondta, hogy "jaj, várj dobjunk a cuccaidhoz egy csomag gumit is"
2014. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Gyere velem pszichiáterhez.
2014. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
24-es szerintem meg egy vadidegennek semmi köze hozzá mit vásárolok a boltban. Én finoman közölném, hogy semmi köze hozzá. Nem mindenki szeret csak úgy idegenekkel dumálgatni pláne nem sorban állásnál.
2014. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ha ezt mondaná egy pasi, hogy dobjunk még egy gumit is utána, az legalább még vicces is lehet, attól függ hogyan mondja. Röhögnék tuti. xD

Viszont, hogy mit vásároltam ahhoz rohadtul semmi köze sincs!

23l

2014. jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Ha ilyet mondana, én hörcsögarccal megdobálnám őt gumival, hogy "na ezt tedd be a kosaradba":D
2014. jún. 30. 10:09
 29/32 anonim ***** válasza:
legközelebb, ha boltba mész, akkor a "NE SZÓLJ HOZZÁM!" feliratú pólódat vedd föl :D
2014. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Gondoltam már egy "nem tartozom ide" és egy "shut up" pólóra is, igen:D
2014. jún. 30. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!