Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire visel meg a visszautasítás? Mennyiben volt részetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 11:35
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
60%
Én tudom nagyon jól, hogy min kellene változtatnom. És te szembe mersz nézni azzal, hogy neked min kellene? Mert elég masszív problémája van itt a kis rinya-társaságnak, akiknek csak visszautasításban volt része. És ha leírjuk a lehetséges problémaforrásokat, akkor nem hisznek nekünk, mert könnyebb a nőket mocskolni és a kinézetre fogni a sikertelenségünket, mint változtatni a hozzáállásunkon.
2014. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
szembe néztem vele. és hát nem kaptam tőle röhögőgörcsöt.
2014. febr. 27. 11:39
 53/53 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Volt már visszautasításban részem kamaszlányként,egyszer,vagy talán kétszer,nem esett jól.Azután nővé értem,és most,felnőtt fejjel már nincsenek ilyen problémáim.Nem,nem azért,mert nő vagyok és szexre bárkinek kellek,hiszen jó ideje van kapcsolatom,és szerelmes vagyok.Azért,mert felnőttem,és rájöttem,hogy éljek úgy,hogy lehetőleg ne koppanjak nagyot.Neked is javaslok egy kis önvizsgálatot,ami magyarázatot adhat a kudarcaidra.Nem bántásként vagy gúnyból,komolyan írom mindezt.Próbálj meg érettebben gondolkodni,és minden megváltozik körülötted.

2014. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!