Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire visel meg a visszautasítás? Mennyiben volt részetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 11:35
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
76%
Sosem tagadtam, hogy tele van ócska r.ibancokkal a világ, sőt, még azt sem, hogy még a nem ribik között is van számtalan ostoba nő, aki idiótáktól várja a szeretetet vagy a megbecsülést, aztán meg pofára esik. Még azt sem tagadom, hogy a tisztességes férfiak sokszor hátrányt élveznek. Azt viszont tagadom, hogy minden nő olyan lenne, valamint azt is tagadom, hogy a nők között több lenne a hulladék mint a férfiak között. Az emberek nagy része hulladék, nem tudom, hogy miért kell csak az egyik nemre mutogatni, szánalmas viselkedésnek tartom.
2013. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
nem is mondtam, h minden nő hulladék.
2013. nov. 27. 14:13
 43/53 anonim válasza:

Rosszul nekem egyszer egy lány nagyon csúnyán nézet ,amikor mondam neki ,hogy szerintem nem illünk össze,amikor ott hagytam be is mutatott ! :DD a kis cs+csskája !! :D

Mondjuk egy hülye rib"nc volt ,aki minden srácnak udvarolt,meg nekem is ,szóval jól esett kib§aszni egy ilyen kis r'banccal ! :))

2014. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim válasza:
Engem nagyon megviselt, évek óta történt de még most is rossz érzés fog el. Nem én kezdeményeztem, vagyis adtam a jeleket, de soha nem kezdeményezek. Megbeszéltük a randit és nem jött el, soha még pasi nem alázott meg ennyire. Be kell látnom rossz emberismerő voltam.
2014. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Kérdező: A mi családunkban volt egy ilyen eset. Hiába rágtuk át újra és újra a témát a rokonnal, hogy az a nő nem tesz jót neki, csak ki akarja használni, nem és nem, mi voltunk a hazug manipulatív k*csögök. Hát ráb*szott, jól kihasználták anyagilag. Mert ez a nő kellett neki, pedig lett volna normális jelentkező is, aki nem csak a pénzére utazott volna. Szóval ennyit arról, hogy kit lehet kihasználni és kit nem.
2014. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Ja, és engem is utasítottak már el egy csomószor, de inkább haragszok a másik félre, minthogy magamat öljem azzal, hogy jajj, miért nem voltam elég jó neki?!
2014. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
és az jobb ha haragszol a másikra? (ez valahol az önmagunkkal való szembenézés hiánya is)
2014. febr. 26. 08:58
 48/53 anonim ***** válasza:
74%

Nálam életemben két lány kezdeményezett, kedvesen, de visszautasítottam őket, szinte ugyanúgy reagáltak, mint én, amikor egy csaj elküldött. Nekik is ugyanolyan szarul esik mint neked. De általában a férfiak kezdeményeznek, és ezzel nincs semmi baj.

Egyébként meg nézz körül, csomó lányt találhatnál, de ahogy írták előttem is, nem kellenek neked a hibáik miatt.

Ahogy meg a válaszaidat olvastam, szerintem egy savanyú pöts vagy nulla lazasággal, aki egy fórumon siránkozik.

21/f

2014. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
De ha nem kapok értelmes indoklást, vagy csak egyszerűen annyi az indok, hogy nem jövök be neki és kész, akkor mi a lóf*sszal nézzek szembe?
2014. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
pl. azzal, h változtatnod kell valamin/valamiken.
2014. febr. 27. 09:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!