Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire visel meg a visszautasítás? Mennyiben volt részetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 11:35
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
60%
persze, h rosszulesik.. de én nem szoktam ilyen helyzetbe keveredni, mert nem az én dolgom h ráhajtsak meg udvaroljak a pasinak:)
2013. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
74%

Az nekem nem előny, hogy néhányan olyan szinten ki vannak éhezve, hogy méltóságukat félredobva közelednek felém totálisan megalázkodva. A jelentkezők 90%-a szóra sem érdemes.

Egészséges, normális, boldog kapcsolatot összehozni nem könnyű dolog, oda kell tenni magát nagyon mindkét félnek.

Minden kapcsolatom úgy alakult ki, hogy kölcsönös érdeklődésen alapuló kötetlen beszélgetésből alakult ki több, nem pedig úgy, hogy jött utánam és nyalta a talpam.

és így is csak a sz.art kaptam a férfiaktól 6 éven keresztül, amíg végre megtaláltam a mostani barátom.


Nincsen semmiféle előnyöm, és senkinek nincs, aki őszinte szerelemre és kiegyensúlyozott kapcsolatra vágyik, és vannak igényei mind saját maga, mind a párja/párjelöltje felé.

2013. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

"A jelentkezők 90%-a szóra sem érdemes"


kifejtenéd bővebben? ez úgy hangzik, mint aki a szőke herceget várja, mást emberszámba sem vesz.

2013. nov. 5. 16:08
 24/53 anonim ***** válasza:
73%

Ha figyelmesen elolvastad volna a válaszom, akkor tudnád, hogy nem várok semmiféle herceget, mert már van barátom.


Úgy értettem, hogy mikor még nem volt ez a párkapcsolatom, és volt egy több éves periódus az életemben, amikor egyedül voltam, akkor rengeteg olyan "férfi" próbálkozott be nálam, aki hatalmas 0 volt a szememben, mint férfi.

Ugyanakkor akadt bőven olyan is, akit tudtam értékelni, mint embert, vagy mint barátot, de valami hiányzott ahhoz, hogy kapcsolatot akarjak tőle. Még olyan is volt, aki tetszett külsőre is, és kedveltem is, de mégsem éreztem azt a bizonyos pluszt, így nem jöttem össze vele.


Csak olyannal vagyok együtt, akibe szívből szerelmes vagyok, ilyen pedig nem sok akad, de amikor ez megtörténik, akkor nagyon erőteljes, őszinte érzéseim vannak, és tényleg én is boldoggá tudom tenni a párom, nemcsak ő engem. :) Így működik.

2013. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

szépen megfogalmaztad az iszonyat nagy válogatást.


eufémizmus ide v oda, a szőke herceget kerested. (nem a konkrét hajszínre gondoltam)


egyszerűen nem hiszem el, h a rengeteg próbálkozó 99%-a nem kell neked. nekem az utcán mellettem elmenő lányok 90%-a tetszik, 5% aki "elmegy" és 5% aki egyáltalán nem. tehát ami nekem 5% az nektek 90%?


ezért van annyi magányos ember.


első körben megszívattok minket, másodikban magatokat. erre 40 évesen jöttök rá.


erre 2 magyarázat, esetleg 3 lehetséges


1 - iszonyat rondák a férfiak

2 - a nők őrült módon válogatósak

3 - előző 2 együtt



én és férfitársaim, a kettesre "tippelünk".


és be is vallottad, h igazam van.

2013. nov. 6. 08:26
 26/53 anonim ***** válasza:
67%

Először is, nem csak külső alapján válogattam sosem. Nekem is megfelel sok férfi/fiú külsőre, de az egy sokkal nehezebb dolog, hogy lelkileg és személyiségileg is úgy passzoljon, hogy lehessen belőle szerelem és normális, működő kapcsolat.


Volt már több párkapcsolatom is, többször voltam szerelmes, szóval akadt azért több olyan ember is, aki megfelelt a "hatalmas" elvárásaimnak. Akit visszautasítottam, nem bántam meg.


Nem fogok soha lejjebb adni, és nem fogok rájönni 40 évesen semmire, mivel már addigra reményeim szerint réges rég férjezett leszek. De ha nem így lenne, akkor sem kellene egy hozzád hasonló hozzáállású "férfi".


Mutogathatsz rám estig is akár, csak miért is? Nekem van olyan, aki bőven felér az "elvárásaimhoz", mindent megadok neki, amit csak tudok, szeretem őt, ő is szeret engem. Mit vársz? Hagyjam őt ott, és jöjjek össze egy csúnya 30 éves szűzzel jótékonyságból?

Miért nem azokkal kötekedsz, akik 30 évesen is egyedül vibrizik magukat, és várják a Brad Pitt kinézetű, dúsgazdag, papucs férfit, aki minden kívánságukat lesi? :D

2013. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

" Hagyjam őt ott, és jöjjek össze egy csúnya 30 éves szűzzel jótékonyságból? "



ki kért tőled ilyen hülyeséget?

2013. nov. 6. 18:48
 28/53 anonim ***** válasza:
64%

Irónia akart lenni, sajnálom, ha nem érted...


De még mindig várom a választ arra a kérdésre, hogy mégis mit kellene csinálnom, hogy jobbá tegyem nektek, kétségbeesett, hoppon maradt fiúkáknak a világot. :)

2013. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

"Irónia akart lenni, sajnálom, ha nem érted... "



nagyon is értem, viszont te nem azt, h pusztán arra céloztam, senki nem kért ilyenre, nem is gondoltam ehhez hasonlót. ne keverj bele olyat amit senki nem állított, kért, gondolt, vagy vélt.



"mégis mit kellene csinálnom, hogy jobbá tegyem nektek, kétségbeesett, hoppon maradt fiúkáknak a világot. :)"


látod h félreértesz? arról írtam, h milyen eszméletlen módon válogattok. sok nő szájából hallottam: a magyar férfiak 80%-a hulladék (sic!)

volt akitől konkrétan megkérdeztem, h ez igaz-e s közölte h igen.


akkor ez kiket minősít?


ez a baj, remélem így már érted.

2013. nov. 7. 07:21
 30/53 anonim ***** válasza:
74%

Nem a férfiak, hanem az emberek 80%-a hulladék, és ez a tendencia egyre jobban növekszik. Semmi értelme annak, hogy folyton egymásra mutogatnak a nemek. A párkapcsolat téma minden olyan embernek nehéz, aki nem elégszik meg annyival, hogy nincs egyedül, hanem van mellette valaki, és a többi dolog mellékes.

Úgy válogatok, ahogy akarok, senkinek nincsen alapja ezért megszólni, és ez mindenkire igaz. Attól, hogy mások félnek az egyedülléttől, kapcsolatfüggők, kiéhezettek, kétségbeesettek (...stb. számtalan oka lehet még a dolognak), és emiatt kevesebb igényük van saját maguk vagy akár a párjuk felé, én még nekem nem lesz bűntudatom, amiért megválogatom, hogy kivel állok össze. Nem kötelességem azért megszánni másokat, mert nekik több ember megfelelne társnak.

2013. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!