Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire visel meg a visszautasítás? Mennyiben volt részetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 11:35
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
71%
Csajok többségét nem utasítják el max dugás után el küldik ! De nekik könyű mert 10perc allat fognak egy másikat !
2013. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
83%

Látom régi kérdés, de egyet kell értsek Acid véleményével. Az emberek döntő többsége hulladék. Férfiből is, nőből is. Egyértelmű, hogy válogatunk a másik nemből. Csak te, kedves kérdező, lehet nem válogatásnak veszed, hogy ne legyen kövér, csúnya, szemüveges, rövid hajú, barna hajú, legyen borotvált lent, ne legyen szőrös lába. Mi is válogatunk. El kell fogadni. Az lehet, hogy szexuálisan vonzónak találod az utcán szembe jövő nők 80%-át vagy mennyit, de kapcsolatot kialakítani és fenntartani sokkal nehezebb, mint szexuális izgalomba jönni. Hogy az a plusz meglegyen, hogy a kapcsolat kialakuljon, ahhoz kell sok tulajdonságnak megfeleljen a nő és a férfi.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Van pár barát barátnőm, aki alapján válaszolhatok. A nők eleve nem kezdeményeznek, de ha mégis flörtölne velük a férfi, akkor is hamar rájönnek, hogy csak játék, kapcsolatban van stb. Visszautasítás olyan klasszikus értelemben, mint a férfiaknál nincs. Őket viszont sokkal jobban megviseli egy kapcsolat vége, míg mi általában már (ha mi szakítottunk) 10 perccel később mással feküdnénk le.

28F

2013. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

előzőnek:


nem mondom, h nincs igazad.

2013. nov. 25. 12:43
 34/53 anonim ***** válasza:
60%
Én elgondolkodok az elutasításokon, nem esnek jól persze. Viszont mindig kárpótolom magam valami gasztro kényeztetéssel vagy alkalmi szexkapcsikkal. Majd pedig teszek egy kis lépést afelé, hogy kijavítsam a hibáimat.
2013. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
alkalmi sexkapcsi? te m*csk*s k*rv*!
2013. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

előzőnek:


ezzel csak azt bizonyítja mit mi férfiak mindig is tudtunk: a nőknek semmit nem kell tennie a sexért, csak "hagynia magát" a neki tetsző férfinak....

2013. nov. 26. 15:38
 37/53 anonim ***** válasza:
64%
Nem unod még, hogy ennyire felszínes, sekélyes ember vagy, kérdező? :)
2013. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
megértem, ha az igazság nem tetszik neked, ha ki van mondva (le van írva) ....
2013. nov. 27. 08:30
 39/53 anonim ***** válasza:
82%

Igazság? :)

Na, akkor leírom neked az igazságot, ami TÉNYLEG igazság, és elhiszem, hogy nagyon nehéz szembenézned vele:

Egy felszínes, ösztönszintű kis alak vagy, aki semmi máson nem tud lovagolni, csak azon, hogy ki milyen nehezen/könnyen jut szexhez. Annyira elvette a maradék eszed is a frusztrációkkal teli kanosság, hogy nem tudod elképzelni, hogy van olyan, aki hiába kaphatna bármikor szexet, csak azzal tart rá igényt, aki SZERET. Nem csupán azzal, aki éppen a legjobban tetszik, hanem akit már szeret is. Érdekesen azt az "apróságot", hogy szeretet, mindig kihagyják a buliból a hozzád hasonlók, mert annyira szánalmasan sekélyes, egyszerű emberek vagytok, hogy fel sem fogjátok a súlyát annak, hogy valaki szereti a másikat.

Elemezd csak tovább a sikertelenséged, véletlenül se okold magad, magyarázd csak tovább a gyanúsítgatós moslékodat, én ugyan nem bánom!

Csak tudd, hogy már az igénytelen stílusod és az érzéketlen, leegyszerűsített gondolameneteid elegek nekem ahhoz, hogy tudjam biztosan, hogy te soha a büdös életben nem mondhatsz nekem semmi "fájó/ nem tetsző igazságot". Én viszont neked annál inkább. :)


Szerencse, hogy elküldtem az összes ilyen fazont, és a barátom nem ilyen...

2013. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

kedves előző, az élet nem igazolja a hablatyodat. nézd meg mit művelnek a ribkók a szórakozóhelyeken... és másutt.


és megmosolyogtató, h nőtarsaid őszinte beismerését (mert van olyan is ) nem valósnak, nem létezőnek, esetleg hazugságnak állítod be.


ja, és én nem mondtam rád negatív jelzőket. a kérdés sem kötekedő volt.

2013. nov. 27. 12:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!