Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire visel meg a visszautasítás? Mennyiben volt részetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 11:35
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem viseli meg őket annyira, én rendszeresen szoktam visszautasítani lányokat, és akkor max. ezt gondolják "Rohadt kis k***g" :DD.
2013. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
33%
semennyire nincs lelkük
2013. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

"Hülyét csak abból lehet csinálni aki hagyja"


ne bazz, még az áldozat a hibás ???

2013. nov. 5. 12:12
 14/53 anonim ***** válasza:
84%
miért ne lenne hibás? egy emberen múlik egy kapcsolat? jó esetben kétszereplős a történet nem?
2013. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem viseli meg őket annyira, én rendszeresen szoktam visszautasítani lányokat, és akkor max. ezt gondolják "Rohadt kis k***g" :DD."


nyilván olyan stílusban utasítod el őket, hogy más véleményük nem nagyon van rólad


kérdés: ez a hobbid? azt írod, redszeresen utasítasz el nőket :O vagy netán annyira adonisz vagy, hogy nem győzöl válogatni a csajok közül? de akkor meg nem értem, hogy miért köcsögöznek le, ha olyan jó pali vagy... ha tényleg jó lennél, nem köcsögöznének le, hanem csendben nyugtáznák, h ez nem jött össze


ha normálisan van megmondva egy nőnek, hogy nincs esély valakinél, nem kezd el ilyeneket mondani a srácról, mint amit te írtál, h rólad szokták


ez inkább téged minősít 50 %ban, és nem 100%ban a nőket

2013. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Lányok, titeket mennyire visel meg a visszautasítás? Mennyiben volt részetek?
2013. nov. 5. 12:23
 17/53 anonim ***** válasza:
72%
Nem visel meg! Soha nem kezdeményezek és nem is volt így pofáraesésem! :)
2013. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
63%
Engem sem visel meg.Mivel nem szoktam kezdeményezni.
2013. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
64%
18 éves korom előtt volt egy pár, bár inkább reménytelen szerelemnek nevezném, mint szimpla visszautasítás. Elég rosszul esett, de így huszonévesen nem szoktak már visszautasítani, és még kezdeményeznem sem nagyon kell. Viszont azt megjegyezném, hogy az átverések, szerelmi csalódások sokkal rosszabbak mint a szimpla kikosarazások.
2013. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

"nem szoktak már visszautasítani, és még kezdeményeznem sem nagyon kell"



igen, mert óriási helyzeti előnyötök van !!!!

2013. nov. 5. 14:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!