Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak olyan pasit...

Hogyan találjak olyan pasit aki elhívna étterembe? Esetleg van itt valaki ilyen? (18/l)

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék amúgy is, de most főleg kajára lenne szükségem, mert nincs pénzem, hogy rendes kaját tudjak venni. Nem volt jobb ötletem, volt már hogy random pasi elhívott kajálni, gondoltam meg kéne próbálni megint találni valakit. Szerintetek benne lenne abban valaki, hogy állja nekem a kaját, beszélgetünk, aztán lehet hogy nem lesz semmi? Vagy jobb ha nem szólok neki erről? Hogy beszéljem ezt meg valakivel?
2013. szept. 18. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Hát ez fantasztikus :D
2014. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

mi a keresztneved?

és pesten laksz?

2014. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:

Miért érdekes a keresztneve?


ha teszem azt Krisztának hívják akkor elviszed, de ha Évának akkor nem?:Dh

2014. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
Egy vacsorára jó vagy nálam, írjál.
2014. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 WheneverYouWant ***** válasza:
Én azt nem szeretem ha találkozok egy lánnyal és szeretném meghívni valahová kajálni és nem fogadja el... Egyébként is ismerkedünk vagy randizunk .. nem azért nem akarja elfogadni mert velem nem akar eljönni valahová... hanem mert pénz és azt nem akarja elfogadni... az életben rá nem fogok jönni hogy miért...
2014. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
Azért, kedves utolsó, mert íratlan szabály bizonyos férfiak között, hogy ha az meghív egy nőt, fizet neki, akkor a nőnek is illik természetben fizetni érte cserébe.
2014. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 Angelik@ válasza:

Jóllakott már a cseléd?:D

Ez annyira szánalmas hogy visítva röhögtem.

Ha valóban olyan segítőkészek lennétek, miért fontos a lány kora?:D

Nekem is kellene egy faszi aki mindennap fizeti a kajám, de ha már ilyen menthetetlenül szerencsétlen, vehetne pár új cipőt is. :D

2014. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
Utolsó, leszerencsétlenezed, de azért vegyen cipőt is, meg kaját is. Így biztos nem fog már az se, aki megtette volna.
2014. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 Angelik@ válasza:
Nincs rá szükségem, nem büdös a munka. Nem fogok 20 dkg párizsiért térdelni. Érdekes hogy egy 18 éves lánynak ez az életcélja, az meg végképp hogy van olyan tetű aki ezt kihasználja. ;)
2014. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!