Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak barátot?

Hogyan találjak barátot?

Figyelt kérdés

Úgy kezelik ezt az emberek mintha minden bokorban olyan személy várná az egyedülállókat akivel egymásba tudnak szeretni és elfogadni egymást.

Ha van egy nagyobb társaság akkor nehezen tudok beilleszkedni, viszont akik egyedül vannak azokkal jól elbeszélgetek.

Eljárkálni nem szoktam, annyira nincs is kikkel.

Maguktól csak akkor keresnek az emberek ha kell nekik valami, lelki szemetes, vagy éppen szexhiányuk van, esetleg kölcsönkérni, stb.

Hihetetlen, hogy önmagamért egyszer valaki szeressen. Szerintem nem vagyok unalmas, sok minden érdekel, szeretek rendezvényekre eljárkálni vagy csak kirándulni.

Utóbbi időben megpróbáltam strandon ismerkedni, de ritkán van szerencsém.


2013. aug. 14. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
itt most mindjárt kapsz pár ajánlatot, de ha leirnád h milyen idős vagy és merre laksz.... :)
2013. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Ha igen, akkor írj privit nyugodtan, ha van kedved :)

19/f

2013. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó helyen kell keresni...menj 1 kocsmaba
2013. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyere cica! 63F
2013. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22/l
2013. aug. 14. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy írjál!:)
2013. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
merrefelé laksz? :)
2013. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pápa?
2013. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna. Minden barátnőmnek olyan könnyen összejön egy kapcsolat csak én vagyok folyton egyedül :( Nem vagyok se csúnya, se túl unalmas, mégis elkerül mindenki. Bulizni meg nem szoktam eljárni, így ez a fajta ismerkedés kizárva :S Segíteni sajnos nem nagyon tudok, csak annyi, hogy legalább nem vagy egyedül a problémáddal.

20/l

2013. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!