Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak barátot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátot?

Figyelt kérdés
Egész nyáron azon gondolkodtam, hogy nekem miért nincsen még barátom. Igaz, elég fiatal vagyok, de mégis szeretném, ha lenne már végre. Nálam sokkal csúnyább lányoknak is látom, hogy van barátjuk. Én magas vagyok, karcsú, arányos az alakom, az arcom átlagos. Az utcán megnéznek, és szoktam szemezgetni fiúkkal, van, hogy mosolyognak rám, de nem szólítanak meg. Lehet, hogy nekem kéne kezdeményeznem? 16/L
2012. aug. 10. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz,fura de megfordultak a szerepek.:)

Amúgy is is kapsz most majd ajánlatokat.

2012. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írj privit:P
2012. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a legegyszerűbb, hogy ne keress, ne görcsölj rá..:D Nem viccelek! :D 16 vagyok én is, és nem kerestem barátot, 3 hónapja mégis betoppant a Barátom az életembe a semmiből..:D:D

A másik lehetőség, pedig, hogy tényleg te szólítsd le őket,erre nagyon sok alkalmad van! :D Tavaly pl én kutyasétáltatás közbe ismerkedtem meg csomó emberrel, akik között voltak fiúk bőven :D

2012. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. aug. 10. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 3. válaszolóval. Ne keress. Oké én is szeretnék meg minden de azért nem görcsölök rajta. Majd lesz amikor lesz. :)
2012. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alacsony fiúként mondom egy magas, karcsú szép lánynál csak egy alacsony, karcsú szép lány a jobb. :D
2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
majd szólíts le
2012. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezthetsz Te is nyugodtan, nincs megtiltva! Szólíts le engem és leszek a barátod! ;)
2012. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
írj privit :D
2012. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!