Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan találjak így normális...

Hogyan találjak így normális barátot magamnak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,fél éve nincs párkapcsolatom.Eddig volt egy 1 éves és egy 2 éves.A 2 éves kapcsolatomban vesztettem el a szüzességem,és ez a kapcsolat jobban is megmaradt a szívemben és most ez is egy mérce számomra,hogy minimum ezt várom el egy kapcsolatban,mint amit ő nyújtott nekem(lelkileg nagy plusz volt).Viszont most egypár dolog akadályoztatja a kapcsolat létesítését és fenttartását,ezek a következőek:

1.Mostanában a pasik 60%-a vagy csúnya és fiatal,vagy pedig b*zis és még fiatalabb,vagy pedig öreg és ezzel együtt sajnos pedofil,vagy alkoholista.

2.A legtöbb azt állítja magáról a társkeresőn,hogy ő becsületes,aztán mondom nekik,hogy jelöljenek be Facebookon,azt mondják,hogy nem jelölnek,rájuk keresek és általában az ilyenekről mindig kiderül,hogy van barátnőjük.

3.Aki rendes,helyes,kedves és tényleg becsületesnek látszik az messze lakik.

4.Méhszájsebem van jelenleg,július 15.-én megyek nőgyógyászhoz fagyasztatni magam,és hiába lenne barátom és hiába feküdnék le vele fél év után csak,akkor is bennem maradna az,hogy mi van akkor,ha megint előjön,megint fájni fog..stb.,így görcsölnék tuti szex közben is ezen.(Kapcsolat a kettő között a volt barátom,akkor még nem tudtam,hogy van ez és úgy voltunk együtt és utána nagyon szédültem,mert fájt..)

5.Jogosítványt akarok szerezni(ez még majd kiderül kedden,hogy most megyek-e a nyáron vagy máskor,de akkor már a saját pénzemből),jövő évben pedig érettségire kell tanulni,aztán nyelvvizsga,utána pedig 2 év OKS-s képzés lesz.Félek,hogy kevés időm marad így is,nem hogy még egy pasi mellett..igaz,hogy én nem játszok még olyat,hogy aludjon nálam..stb.Erre nem vágyok,meg szerintem 17 évesen ez teljesen felesleges.:')


De főleg az a durva,hogy mennyire nőiesek ezek a mai fiúk..régen az ilyeneket kicikizték volna a tényleges fiúk.Múltkor az askon voltam olyan marha,hogy megkérdeztem az egyik 13 éves "kisfiút",hogy "ki van rúzsozva a szád?" És odaírtam neki,hogy nem bántásból,hanem őszintén kérdezem.

És szegényke odaírta,hogy nincs..de az akkor is látszott,nem a rossz fényviszonyok miatt látszott úgy.A másik..ma láttam ugyanezen az oldalon egy másik fiút..az még videót is csinál arról,hogy hogyan grimaszol.Tőle meg megkérdeztem,hogy ha már levideózza magát,akkor miért nem beszél?XDDD

(nem néma,ezt tudni lehet).


17/L


2013. júl. 1. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, amikor én ennyi idős voktam, akkor még nem volt pasim. De úgy vettem észre, hogy akik köszöngettek, meg beszólogattak nekem, ők nagyon komolytalan figurák voltak. Valahogy nem tudtam elképzelni, hogy vannak normálisak is. Ez egy ilyen időszak. Ha úgy érzed, hogy most nem fér bele az életedbe egy pasi, akkor ne erőltesd! Csinálj meg mindent, ami fontos neked! Tanulj! Addig is sok minden változni fog körülötted és talán jön egy normális fiú is. Jártam már amúgy olyan sráccal is, aki nem értette meg, hogy nem mindig van rá időm a tanulás miatt. Nem is tartott sokáig a kapcsolat.
2013. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keress most barátot (különben sem "kötelező"), koncentrálj az életed más, aktuálisabb területeire.
2013. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van,most rendeznem kellene mindent.Viszont anyámék mindig kérdezgetik,hogy miért nincs most senkim,meg cikiznek vele,hogy nincs.
2013. júl. 1. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is, hagyj fel most egy barát keresésével.

Hidd el, jönni fog magától a legváratlanabb pillanatban...

2013. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szüleidnek meg magyarázd el, hogy most fontosabb dolgod van :)
2013. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok b-zis, normális értékrendem van. Nem a buli meg a pia az első ( diszkót nem is szeretem :) )... nálam csak az a bökkenő, hogy "öreg" vagyok és szűz illetve olyannal akarok lefeküdni először aki viszont szeret... na bumm :D van ilyen is.


ha gondolod megírhatod privátban hol laksz...


20f

2013. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!