Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kifogásokat találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogásokat találjak ki, hogy ne kelljen a párommal lefeküdi? (Aki nem tud normális választ irni az ne is irjon)

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

kitalált kifogás = hazugság

neked jól esne, ha a párod hazudna neked?

2013. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy akkor:

Nincs hozzá kedvem!

Nem szeretném

Nem állok lelkileg készen rá!

De elmondhatnád annak a szegény fiúnak őszintén mit érzel!


Ha fiú vagy:

Ne rinyálj szépen be az ágyba és kényeztetni, ne tagadd meg magadtól a jót, és ne hozz apádra szégyent!

2013. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nemed? Első vagy sokadik alkalom lenne? Ezek függvényében más és más a válasz is!
2013. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

"(Aki nem tud normális választ irni az ne is irjon)"


Neked meg alap lenne hogy odaírd azt a rohadt nemedet

2013. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha őszintén megmondanád neki, hogy nem akarod? Valami oka biztos van. Ha normális, akkor megérti. Nem hiszem, hogy túl sok jóra vezetne, ha elkezdenél neki hazudozni.
2013. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kifogásokat keresni, hanem teljesen őszintén megmondom h mi a bajom.. Hiszem szinte mindig van valami ami akadályoz. A teljesség igénye nélkül néhány:


Télen fáztam takaró alatt is akkor nem szivesen meztelenkedtem. Fáj a fejem. Álmos, fáradt vagyok. Mentsturálok. Egészségügyi gondjaim adódtak odalenn.

2013. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A párom szót használod de közben nincs köztetek olyan viszony, hogy közöld vele a problémádat?!

Csak úgy sugárzik rólad az érettség.

Nem akarok dugni!-nem kell azt ragozni... gyerektől nem is vár többet az ember

2013. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy fáj a bal heréd. Keress utána neten hogy mitől lehet (valami viszér betegséget fogsz találni rá!) és éld bele magad, hogy ÚRISTEN neked biztos az a bajod.


Még sajnálni is fog!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__43..

2013. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ja bocsi! Nő vagyok. Mégis mit mondhatnék miért nem akarok vele lwfeküdni???? Különösebb oka nincs.
2013. máj. 10. 22:20
 10/23 anonim ***** válasza:
De kapcsolatban vagytok? Együtt éltek? Vagy ez lenne az első alkalom? Még mindig nem ismerjük a körülményeket!
2013. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!