Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kifogásokat találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogásokat találjak ki, hogy ne kelljen a párommal lefeküdi? (Aki nem tud normális választ irni az ne is irjon)

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 22:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha nincs különösebb oka, akkor ezt mondd:

"Aszexuális vagyok, nincs igényem szexre, ha nem tudod elfogadni, akkor természetesen jogod van kilépni a kapcsolatból, mert nem várhatom el, hogy alkalmazkodj az én "igényeimhez", a te egészséges szexualitásoddal."

Én hasonló helyzetben ezt mondanám. De azért olyan nincs, hogy nincs oka annak, hogy nem kívánod a szexet...

2013. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%
Mondd azt neki hogy görcsölsz.Hugomat is gyakran kínozzák ilyen görcsös izék,igaz a barátja akkor is szétkeféli :D
2013. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen együtt élünk 2 éve. Ő 41 én 24
2013. máj. 10. 22:29
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondd hogy most nem kívánod. TÚl nagy a bele, túl öreg, túl kevés foga van, túl szőrös... Vagy büdös. Találj ki valamit. De vigyázz, mert ez a kapcsolat így nem fog már menni!
2013. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki az igazat: "Csak a pénzedér' vagyok veled, meg hogy ne kejjen anyámnál laknom huszonnégyéves létemre. De dugni nem fogunk."
2013. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha már a pénze miatt jöttél össze vele akkor legalább annyival tartozol neki hogy hagyod magadat széjjel k*ratni.Ha így folytatod akkor kivág majd a jó büdös francba és keres egy másik bérnőt akit akkor dughat meg amikor akar
2013. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Bratilla ***** válasza:
100%

Ne már, emberek, az, hogy a párja idősebb, még nem jelenti, hogy a pénzéért van vele.

Bár ez fura, hogy nincs különösebb oka, és mégsem akarod. Ha ez így marad, akkor már tényleg nem sok esélye van a kapcsolatotoknak, szóval azért vigyázz. Meg ha minden este valami hazugságot adsz be neki, akkor az egy idő után már nagyon feltűnő lesz.

2013. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem, hogy miért vagy vele. Egyértelműen érdekből. Előbb-utóbb ez neki is leesik, és ki fog dobni.
2013. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy 24 éves létemre életképtelen vagyok, biztos, hogy nem lesz több ehhez hasonló problémád.
2013. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#17


Akkor miért jött össze egy olyan pasival aki majdnem kétszer idősebb mint ő?Szerelemből?Persze azért nem akar lefeküdni vele.Gondolom valami gusztustalan dagadt bankáros a párja

2013. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!