Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hogy találjak végre egy...

Mégis hogy találjak végre egy normális pasit, ha folyton azt tapasztalom minden uj ismerkedésnél, hogy megfektessenek?

Figyelt kérdés
Normális értékrendem van, nem öltözöm kihívóan, csak szeretek csinos lenni, nem kéjelgek és flörtölök mindenkivel, a kisugárzásom is sokkal inkább egy normális lányra vall mint egy kiéhezett krvára
2013. jún. 30. 01:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy a pasik olyanok, hogy qrnának fűvel fával? Ha már jól nézel ki, akkor 10-ből 9 megdugna, egy talán akarna valami komolyabbat is.
2013. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Priviben lennél szíves küldeni magadról egy képet? :)

Akkor biztosan hozzá tudnek fuzni vmit a dologhoz:)

2013. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Rossz emberekhez vonzodsz. A gond hogy általában a normális lányok nem veszik észre a normális fiúkat csak az ilyen 1 d*gásra kellesz tipusú pasikat. És ez már tapasztalat mert normálisak mind elutasítottak(1 kívételével) az ilyen r*bancok meg jöttek dögivel csak azokat meg elhajtottam mert barátnőt akarok nem d*gópartnert.


22/F

2013. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Mert rossz szinten rezegsz (hülyén hangzik, de elmagyarázom)

Te a pasi szót használod. A pasi a férfiaknak egy kisebb részhalmaza. Ha a nő a pasi szót használja, akkor egyfajta terméket képzel el magának, aki az ő igényeinek megfelel, számokkal és jelzőkkel jól leírható. Éppen ezért ha pasit keresel, akkor a pasik által képviselt értékrend szerint leszel megmérettetve. Te is csak egy termék leszel, akinek a csomagolása számít, akit használni lehet, és utána eldobni.

Mint láthatod, a problémád oka az, hogy te nem tiszteled meg a férfiakat azzal, hogy férfinak gondold őket. Ezáltal a férfiak egy kisebb részhalmazát vonod be, akik privilegizált helyzetükből adódóan azt tesznek veled, amit akarnak.

Summa summarum: számolj le a pasival, mint fogalommal. A férfi nem csupán adat- és tulajdonsághalmaz, nem ott kezdődik a szóba jöhetősége, hogy "legyen nálam magasabb, de legalább annyival, hogy magas sarkút is viselhessek mellette"

Szerintem így sem fogod érteni.

2013. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ott, hogy ennek az "ismerkedés" dolognak pont ez a lényege


aki komolyan gondolja az nem "ismerkedik", hanem meglát valakit és letaglózza egy villám

2013. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Most őszintén! Tényleg ezt akarod? Mert én leveleztem már több lánnyal is innen, akik ugyanerre panaszkodtak és pár levélváltás után eltűntek, már nem is válaszolnak. Pedig direkt szexmentesre írtam a leveleket, dehát úgy látszik, tudat alatt mégis ez kell.

Csak legalább akkor ne tagadnátok le!

2013. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, mivel nem volt még normális tartós kapcsolatom sem, nem tudom milyen az a kapcsolat, ahol tisztelitek egymást, ezáltal egy képet vetítek ki magamban idillikus kapcsolat címszó alatt és ha ez valóságban nem egyezik meg az elképzelttel, már rögtön kiugrok belőle. Vagyis ez volt régen. Ma már úgy vagyok vele, hogy csak jöjjön valaki aki elfogad belülről is, nincs bennem már kép a pasiról, hogy hogy kell kinéznie, már csak az a kép van előttem, hogy valaki törődik és én is törődhetek. És folyton ilyenek találnak be, akik eleinte adják a jófiú szerepet és egyre inkább meglátom a foguk fehérjét és minden egyes alkalommal újabb csalódás.. És már nem tudom, min kéne magamban változtatni, hogy ne ezeket vonzzam be magamhoz..
2013. jún. 30. 01:20
 8/15 anonim ***** válasza:
egyszerűen fogalmazva ha olajozottan mennek a dolgok és nagyon nyeregben érzi magát az azért van, mert alaposan begyakorolta már az előző 40 alkalommal és nem fél attól sem, hogy pofára esik
2013. jún. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én itt nem preferálom az ismerkedést annyira..
2013. jún. 30. 01:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod ezt kezelni.

A fiatal lányok megijednek attól, ha a fiúk szexet akarnak, pedig ez természetes dolog. Ténylegesen akkor fogtok majd lefeküdni, ha te is akarod. Ha van türelme hozzá, akkor jó, ha nincs, akkor meg jön egy másik.

Nem kell ezt túldramatizálni.

2013. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!