Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan talaljak meg egy lanyt...

Hogyan talaljak meg egy lanyt a mozibaól?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek ahol megtalalhatok valakit.

2013.augusztus 9-en az Arena plaza moziban nezte meg a baratnojevel a 22:20 as eloadason a PAIN AND GAIN cimu filmet a 13 sor13-14 szeken.

A lany csinos fekete haju szurke egyreszes ruhaban volt . a sipcsontot is behalozo fekete szandalban volt.



2013. aug. 10. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Ó, én ismerem őt!


Lakatos Máricsuji két utcával arrébbról!

2013. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te akkora szerencsétlen vagy...

Mért nem mentél oda hozzá,és legalább ha nem is a telefon számát és nem is a facebookját legalább a nevét megkérdezhetted volna.

2013. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd Dzsémsz Bondot! Ő megtalálja neked.
2013. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 andi9208 válasza:
miért nem próbáltál közeledni hozzá valahogy a mozi után? sok lehetőséged amúgy nincs.., csak talán ha a facebookra kiírod, és kéred, h osszák..,vagy elmész oda többször arra a környékre, ill. mászkálj a plázában, mert lehet, h oda többször is szokott járkálni
2013. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem könnyű, de nem is megoldhatatlan. Akkor van rá esélyed, ha fent van a lány facebookon és egy posztban megemlítette a mozit, vagy lájkolta az oldalát (ha van neki olyan)


Rámész szépen az aréna plázás mozi oldalára facebookon (ha van neki olyan) és megnézed, hogy ki lájkolta/járt ott... Ha szerencséd van nincsenek is olyan sokan és ő pont köztük lesz. Más lehetőség nem nagyon van.

2013. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Akkor kellett volna odamenned hozzá. Hányszor megbántam én is hogy nem cselekedtem akkor amikor kellett volna! Kívánom hogy találd meg, de készülj fel, hogy nagyon kevés esélyed van rá.
2013. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!