Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak olyan lányt...

Hogyan találjak olyan lányt végre, aki nem csak a képem alapján tart helyesnek, hanem élőben is bejövök neki?

Figyelt kérdés
Elég para, de valamiért szerintem a képeimen helyesebbnek lát néhány lány, míg emellett is sok lány rondának tart csak a képeimet látva. Mégis volt, hogy lány helyesnek látott képemen, de a randin nem volt oda értem, míg más lánynak meg képem nem jöttem be és randn meg igen. Szóval nem értem én a csajokat. Én csak szeretnék olyan lány találni, aki helyesnek tart élőben is és szívesen ölelgetne, csókolgatna. Persze meghálálnám az ágyban. :P:D
2013. júl. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
még jó h van xanax itthon,erre már be kell kapni egyet.
2013. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nikiofficial97 ***** válasza:

Akkor ne a külsőd alapján próbálj kitűnni,és ne mutogasd a képet a neten,kérj egy igazi randit,ott rendesen tudtok beszélgetni.Próbálj meg az eszeddel kitűnni,legyél kedves,figyelmes,bókolj a lánynak.A külső nem minden.Viszont hagyd otthon eszt a macsó dumát hogy"persze meghálálnám az ágyban"


17/L

2013. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Véleményem szerint nem csak a külső a fontos! :)

A képed beállított,nem spontán, és élőben nincs ps! Ha ezek jellemzőek rád,akkor ne csodálkozz,hogy élőben nem tartanak helyesnek. ";) Viszont,ha ez nincs,akkor nem tudom.

Amúgy hány éves vagy?

17/L

2013. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, annyit tennék hozzá, hogy én már megfigyeltem, hogy aki képen szép/jól néz ki, az előben nem annyira, és fordítva. Az meg szubjektív hogy ki szép/jól néz ki, de attól még az elmélet ugyanúgy működhet, hogy élőben fordítva.

A változatosság kedvéért: 17/l

2013. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy pont egy lány írja, hogy ne küldjek képet, amikor egy lány sem akar úgy ismerkedni, ha nem küldök neki képet, talizni meg főleg nem akarnak, sajnos ez van. Én szívesn taliznék lánnyal úgy, hogy én sem látok képet róla meg ő sem rólam, de ez fb-n ez általában lehetetlne, mert minden csaj ott villogtatja a pofiját, itt meg általában csak tőlem messze élő lányokat fogok ki.
2013. júl. 24. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Írj ki olyan kérdést, amiben megjelölöd a városodat.


Amúgy meg ismerkedj élőben!

2013. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát akkor áruld el a korod és a lakhelyed is :) Talán most éppen közeli lánnyal tudnál ismerkedni ;)
2013. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!