Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak olyan pasit...

Hogyan találjak olyan pasit aki elhívna étterembe? Esetleg van itt valaki ilyen? (18/l)

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék amúgy is, de most főleg kajára lenne szükségem, mert nincs pénzem, hogy rendes kaját tudjak venni. Nem volt jobb ötletem, volt már hogy random pasi elhívott kajálni, gondoltam meg kéne próbálni megint találni valakit. Szerintetek benne lenne abban valaki, hogy állja nekem a kaját, beszélgetünk, aztán lehet hogy nem lesz semmi? Vagy jobb ha nem szólok neki erről? Hogy beszéljem ezt meg valakivel?
2013. szept. 18. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
7%

Remélem az ilyen szánalmas k***rvák a pogolban fognak megdögleni.

Részvétem az áldozataidnak .

(Én ezt a kihasználósdit is börtönnel büntetni )

2014. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk legalább egy középsulit végeztél, akkor közigazgatásban elég könnyen találsz nem jól fizető melót, pl. kormányablak ügyfélszolgálati munkatárs.

kozigallas.gov.hu. Sok helyen adnak albérlethez hozzájárulást.


A másik lehetőség, hogy eladod magadat. Ez esetben figyelj arra, hogy nehogy gengszterek karmai közé kerülj, akik szobán dolgozó prostit csinálnak belőled.


Csajoknál kissé béna srác tudna leginkább becsülni. Pl. egy jó állással rendelkező kissé "kocka" mérnök, akinek környezetében pechjére középsuliban és egyetemen is kevés csaj volt, és eddig csóró is volt, ezért csajok sem hajtottak rá.

2014. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
Én elhívnálak. De csak akkor, ha nem lesz semmi.
2014. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 DrBori András ***** válasza:
41%

Ha férfi oldalról ebbe belemegy valaki, akkor az a legszánalmasabb "férfi" , akit valaha a hátán hordott a Föld. Igazi baleknak kell lenni ahhoz, hogy valaki a nagy büdös semmiért meghívogasson vadidegeneket.

Csak egy okádni való véglény képes erre.

2014. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
38%
Utolsónak igaza van
2014. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
77%

64-65. Szóval egy okádnivaló, akinek éppen van ideje, szívesen barátkozik és éppen pénze is van, és épp nincs társasága. Csak szólok, amit most leírtál itt véleményt egy bizonyos véglényről, ezt magadra kéne vonatkoztatnod.

Netes barátkozásról senki nem hallott? És is találkoztam már netről megismert emberekkel és volt, amikor meghívtuk egymást. Nem tudom, ezen mi olyan okádnivaló ezen. Nem feltétlen csak párkapcsolat vagy hasonló miatt lehet találkozni netről valakivel, lehet szimplán barátkozás miatt is, és cserébe pl. elmenne az illetővel valahova, ahova nem akar egyedül menni, vagy hasonló.

De a legfőbb, hogy elítéljük a másikat teljesen ismeretlenül És egy csőlátóan tudjunk gondolkozni. Ez az igazi szűk látókörűség, sztereotípia, általánosítás. A világ kicsit színesebb szerencsére, mint egyesek gondolják.

Én nem olyan régen találkoztam egy netről megismert illetővel, nem párkapcsolat céljából. Éppen ő hívott meg engem, így alakult. Most mi van ebben?

2014. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 DrBori András ***** válasza:
61%

Két külön dologról van szó.

Te arról beszélsz, hogy nemtől, szextől független összehaverkodtok, beszélgettek, meghívjátok egymást vmire stb.

A kérdés meg ingyenélésről szólt, ahol valami nyomorék kanos ppööcsnek kéne megfizetnie más lustaságának árát.



Az hogy nézne ki szerinted, illetve mit írnál arra, hogy bameg éhezem, nincs egy nő itt, aki megkajáltatna, kb a nagy büdös semmiért cserébe?

2014. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akk elfogsz hizni és csunya lleszel viszont akkor meg fogsz fogyni, de ujra szép leszel... Ha csunya vagy akkorviszont ehen hallsz!
2014. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
Étterembe nem, de sütök neked pizzát. Kicsit jobb mint az éttermi kaja. :)
2014. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
Az 5-ös megmondta a frankót. :) Egy kis tejföllel szívesen megkínállak, ha letérdelsz elém... ;-)
2014. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!