Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak olyan pasit...

Hogyan találjak olyan pasit aki elhívna étterembe? Esetleg van itt valaki ilyen? (18/l)

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék amúgy is, de most főleg kajára lenne szükségem, mert nincs pénzem, hogy rendes kaját tudjak venni. Nem volt jobb ötletem, volt már hogy random pasi elhívott kajálni, gondoltam meg kéne próbálni megint találni valakit. Szerintetek benne lenne abban valaki, hogy állja nekem a kaját, beszélgetünk, aztán lehet hogy nem lesz semmi? Vagy jobb ha nem szólok neki erről? Hogy beszéljem ezt meg valakivel?
2013. szept. 18. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:

na ettél már valamit?

-ettem, csináltam egy nagy tányér tésztát így üresen, meg tettem rá sót hogy legyen valami íze, de a végére már hányingerem volt. legközelebb inkább zsömlét veszek, egy ideje már azon élek.

Szüleid nincsenek?

-vannak, de tőlük külön élek, és nem igazán tudnak támogatni anyagilag

Család valaki?

-a családomban nincs senki, akinél szívesen laknék/akiket szeretek a családból ott nem férnék el, és szintén nehéz helyzetben vannak anyagilag

Nem dolgozol?

-keresek munkát, de eddig nem találtam semmi jót.

kérdezték többen üzenetben, hogy komoly-e a kérdés:

-igen, tényleg komoly.

2013. szept. 20. 13:18
 42/79 anonim ***** válasza:

Küldesz képet magadról?

Segíthetnék neked.

2013. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:

a kérdés meg úgy jött, hogy múltkor odajött hozzám valami külföldi az utcán beszélgetni, aztán elhívott kajálni. nem tetszett, de baromi éhes voltam, persze hogy nem tudtam nemet mondani. kajáltunk, már rég óta nem laktam olyan jól, próbált elérhetőséget kérni, mivel nem tetszett nem kapott, mondtam neki hogy túl idős, elköszöntünk és ennyi volt. én úgy láttam jól érezte magát még ha nem is lett semmi, beszélgethetett egy csinos lánnyal (ha nem azzal kezdi hogy elhív, 100%hogy szóba se álltam volna vele), én meg végre ettem egy jót.

Csak azért nem fogok sétálgatni hogy hátha elhív valaki, de nem tudom hogy találnék valakit aki meghív legalább valami hamburgerre, vagy bármire.

2013. szept. 20. 13:30
 44/79 anonim ***** válasza:
93%

18 éves, csinos lány vagy ezek szerint, akik halálosan komolyan tette ki ezt a kérdést kétségbeesésében, mert éhes, és szegény. Oké, tegyük fel, tényleg. Egyedül élsz, de nincs munkád, és senki sincs aki segíthet, ezért gondoltad, ez a legjobb fórum erre, elvégre a kérdés maga annyira figyelemfelkeltő, hogy a férfiak (és nők) zöme is reagál is erre.

Van neted, tehát valahogy csak fizetgetened kell a rezsidet, ha önállóan élsz, hiszen a legkisebb lakáshoz is van pár sárga csekk. Akkor azért nem eszel, hogy arra jusson?

Jártam már jó pár mekiben és nem volt olyan, hogy ne lett volna kitéve, hogy :munkaerőt keresünk. Nem ismerlek, nem akarok gúnyt űzni esetleges kínodból, de nem gondolkodtál még azon, hogy ha más megoldás nincs, akkor elmenj ilyen helyre melózni? Ott spec. kaja is van...szóval nekem nem áll össze még mindig.

2013. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
Megint éhes vagy? Ha igen akkor írj rám. ;)
2013. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
tényleg, mi történt?
2013. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim válasza:
24%
Sajnos én is voltam így és vagyok is sokszor. Baromi szar éhezni.csak az a baj a pasik mindig mást is akarnának. Aztán egy idő után baromira unjak hogy csak kaja és más semmi. Remélem sikerül talalnod pasikat akik elvisznek a trőfeába és jól teleeszed magad. Én ilyenkor nagyon boldog tudok lenni mikor elvisz valaki a trófeába vagy aréna vip mozi vagy egyéb éttermek.
2013. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
100%
Na hallod én is pont így vagyok vele... engem is elhívhatna valaki kajálni. :D 18/L Bp nem olyan csinos de Neked megpróbálok tetszeni. :P
2013. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
100%
Most ha valakit levesztek 4-5 ezerrel rendszeresen, az nem szívességből csinálja..
2013. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legújabb divat? Éhező 18 éves csajok?
2013. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!