Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak olyan pasit...

Hogyan találjak olyan pasit aki elhívna étterembe? Esetleg van itt valaki ilyen? (18/l)

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék amúgy is, de most főleg kajára lenne szükségem, mert nincs pénzem, hogy rendes kaját tudjak venni. Nem volt jobb ötletem, volt már hogy random pasi elhívott kajálni, gondoltam meg kéne próbálni megint találni valakit. Szerintetek benne lenne abban valaki, hogy állja nekem a kaját, beszélgetünk, aztán lehet hogy nem lesz semmi? Vagy jobb ha nem szólok neki erről? Hogy beszéljem ezt meg valakivel?
2013. szept. 18. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, én meghívnálak, de ez így egy kissé megalázó mindkettőnk számára. Létfenntartási ösztöneidet kihasználva nem szép dolog "randihoz" jutni.
2013. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező nem válaszol. Megtalálta a bikáját aki meghágja őt minden étkezés után.
2013. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a csajok még ingyen sörért tették magukat a bulikon, most meg már etetni kellene őket a semmiért?
2013. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is voltam így és vagyok is sokszor. Baromi szar éhezni.csak az a baj a pasik mindig mást is akarnának. Aztán egy idő után baromira unjak hogy csak kaja és más semmi. Remélem sikerül talalnod pasikat akik elvisznek a trőfeába és jól teleeszed magad. Én ilyenkor nagyon boldog tudok lenni mikor elvisz valaki a trófeába vagy aréna vip mozi vagy egyéb éttermek.


A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.

# 47/53 Időpont 11-01 22:34 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

Na hallod én is pont így vagyok vele... engem is elhívhatna valaki kajálni. :D 18/L Bp nem olyan csinos de Neked megpróbálok tetszeni. :P


A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.

# 48/53 Időpont ma 22:50



Kiszámolom ezt nektek férfi oldalról:


Egy barátnő több évig havi 10-20 ezer forint "költségel jár" (+ő is költ rám). Ezért cserébe figyel rám, van szex, szeret.


Egy nő havonta 20-30 ezer forintból már nem hal éhen. Pusztán racionális oldalról nézve olcsóbb barátnőt szerezni és többet ad, mint havi 20-30 ezret költeni egy nő étkeztetésére az asztaltársaságáért cserébe.


Ez hol jó a meghívónak? Sehol.

2013. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
65%
30-as pasi vagyok. Nincs túl nagy társaságom. Csak úgy beszélgetés, barátkozás céljából benne lennék. Nem kell cserébe szex meg ilyesmi.
2013. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
Én elhívlak, kapsz.kaját,.de.utána úgy seggbebászlak, hogy egy hétig fehéret kakálsz.
2013. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

még mindig éhezek és egyedül vagyok :(

lakóhelyet is keresek.

2014. jan. 2. 18:43
 58/79 anonim ***** válasza:
Most elképzeltem, hogy ez a kérdés nem fake, és megsajnáltalak. :'(
2014. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
64%

Istenem kérdező omfg.

Nem találtál munkát semmi jót?

Valld már be magadnak, hogy egy lustak**rva vagy akinek

kellene egy olyan csávó aki eltartja.

Nem lehetsz olyan szegény ha 18 évesen a szüleidtől külön élsz.

Milyen dolog kihasználni az embereket?Ja és sztem senki sem hülye én ha valaki ilyesmivel próbálkozna 5 perc alatt rájönnék .

Ja és gondolj arra is ,hogy amíg valakivel találkozol aki tudja, hogy ilyen dolgaid vannak jó megismerkedtek meg stb egy hét múlva meg ez a kérdés már a facebook faladon lesz és biztos lesz pár top comment.

2014. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
0%

Istenem kérdező omfg.

Nem találtál munkát semmi jót? (A munkának nem jónak kell lennie.)

Valld már be magadnak, hogy egy lustak**rva vagy akinek

kellene egy olyan csávó aki eltartja.

Nem lehetsz olyan szegény ha 18 évesen a szüleidtől külön élsz.

Milyen dolog kihasználni az embereket?Ja és sztem senki sem hülye én ha valaki ilyesmivel próbálkozna 5 perc alatt rájönnék .

Ja és gondolj arra is ,hogy amíg valakivel találkozol aki tudja, hogy ilyen dolgaid vannak jó megismerkedtek meg stb egy hét múlva meg ez a kérdés már a facebook faladon lesz és biztos lesz pár top comment.

2014. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!