Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 24 éves devizahiteles...

Egy 24 éves devizahiteles srác labdába rúghat a mai lányoknál?

Figyelt kérdés

Akit a szülei hajtottak ekkora adósságba és 2031 októberéig van lesarcolva 100E forinttal? De ez mellékes de azért leírtam. A srác élete pokollá változott ez miatt.


Elég csak a fenti kérdésre válaszolni a kommentbe írt dolog csak mellékes információ.


2013. máj. 31. 12:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
#30:És devizahiteled is volt?Azért azt is vegyük már figyelembe,hogy néhány éve nem volt ilyen szar a helyzet.Nekem nem menne,hogy egyetemre járjak és dolgozzak,mert nem tudnék annyi pénzt összeszedni,amivel anyámékat kitudnám segíteni és mellette még spóroljak is.Ha havonta 100 ropit ki kell fizetned valami kampósorrú zsidó bankárnak,akkor már nem olyan egyszerű a helyzet.
2013. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem, viszont akivel laktam, annak igen és segíteni is kellett neki. Ki is váltottuk, amint lehetett. Nem spóroltam semmit azalatt az idő alatt, de nem is kellett semmire sem külön költeni, nincsenek nagy igényeim.
2013. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!