Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki tetszik,...

Van egy srác aki tetszik, lehetetlen hogy összejöjjünk ugye?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok én 9.-es ő meg 10.-es és olyan helyes már 2 éve tetszik szerintem azt se tudja hogy létezek mindig álmodozok róla hogy mi lenne ha összejönnénk...

ráírni nem akarok mivel egy suliba járunk és akkor ha nem akar beszélni akkor meg rajtam röhögnének a suliba....


szerintetek?


2013. máj. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Valahogy hívd fel magadra a figyelmét! Másképp nem megy sajnos!
2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezz
2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez marhaság, nem röhögnének rajtad. ha nem akarja, egyszerűen megmondja, és annyi.

de ha igen, akkor meg nyert ügyed van. ennyire ne legyél félénk, meg kell próbálni, hidd el sokkal jobb lesz !!!

2013. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

csak olyan szánalmas vagyok .....nem?

azért nem merek ráírni mert ha suliba látjuk egymást olyan furcsa lenne főleg ha nem lenne kedve beszélgetni

:(

2013. máj. 29. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda hozzá, és mondd el neki, hogy mit érzel. Ha nem jön össze a dolog, akkor legalább nem fogodsz hónapokig vagy akár évekig egy fiúról fölöslegesen álmodozni. Ha pedig elutasít, próbáld magad hamar túltenni magad rajta.
2013. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az a gond hogy még egy gyerekkori barátnő elvesztését se tudom feldolgozni nem hogy még elutasítani és akkor mindig mikor látom az jutna eszembe :(...


lehet hogy akkor csak a figyelem felkeltés maradt, de mivel?

2013. máj. 30. 07:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy mit szeret, és próbálj együtt lenni vele, úg talán könnyebb lesz.
2013. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
focizik
2013. máj. 30. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
írj rá, vedd fel Fb-ra, szörnyű nehéz lesz kattintani párat tudom :D
2013. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!