Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miből lehet...

Szerintetek miből lehet észrevenni ha bejössz egy srácnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 8 évig egy suliba jártunk,most gimibe pedig egy osztályba.Nagyon kedves,vicces és jól is néz ki.Jól elvagyunk,a suliba is beszélgetünk de max. pár mondatot és ennyi.Facebook-on majdnem minden nap rám ír,de csak általános kérdéseket,pl. hogy mit kell tanulni.Utána már elkezdünk beszélgetni van hogy csak 10 percet de van olyan hogy akár 1 órát is.Néha úgy érzem hogy próbál közeledni de nem tudom hogy hogy kezeljem, és lehet hogy félre is értem ezeket a dolgokat.Ő nagyon bejön nekem de nem tudom,hogy hogy mutassam ki :)

17/L



2013. máj. 30. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Félreérted.
2013. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dehogy érti félre! Mondvacsinált indokkal rádír, hogy utána másról dumáljon veled? Valószínűleg kedveli a társaságod, csak félénk, és nem mer kezdeményezni. De szerintem manapság te is megteheted felé az első lépést. Pl kérdezd meg tőle, hogy mi lenne ha elmennétek moziba, mert érdekel egy film, és nincs, aki elmenne veled...
2013. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Aleandro Del Rio válasza:
menj oda hozzá élőben, és dumálj vele.
2013. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Attól tartok ha elhívnám valahova nyilvánvaló lenne hogy bejön nekem és félek hogy nemet mondana.Ha beszélünk facebook-on vagy a suliba, próbálok személyes dolgokat is kérdezgetni ha úgy van és Ő is. De mivel a legjobb barátnőmnek is tetszik a srác már (suli) év eleje óta, az "ügy" tárgytalan. :(

2013. jún. 1. 23:42
 5/16 anonim válasza:
hívd el randira! kész! ennyi!
2013. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja hogy tetszik nekem, és most beszélgettünk és írta hogy megismerkedett egy lánnyal, és lehet lesz valami csak a lány máshol lakik... :(
2013. jún. 5. 21:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Féltékenyíteni akar csak! :) Amúgy miket írkált neked, amiket ilyen "félreérthetőek"? :)))
2013. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annak tűntek és a suliban sokszor találkozott a tekintetünk, de sajnos mostanában nem beszélünk. Szerintem félre értettem ezt az egész dolgot, vagy nem mert közeledni :\
2013. jún. 23. 23:17
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem a nyáron elmúlik az érdeklődésem iránta de még mindig tökre tetszik. Mostanában is van hogy szünetekben odajön hozzám/hozzánk és beszélgetünk, csak ilyenkor teljesen zavarba jövök. :(
2013. szept. 5. 16:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a mozis dolog, amit a kettes írt szerintem jó ötlet. Ha beszéltek szinte minden nap élőben és facen is rád ír, akkor nem hiszem, hogy jelentéktelen vagy a számára. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy mindig ő keres téged, biztosan nem ok nélkül. Az meg, hogy ismerkedik.egy másik lánnyal, még nem jelenti azt, hogy neked semmi esélyed. Ők még nem járnak, szóval bármi lehet. Próbálj megnyugodni a jelenlétében és érd el azt, hogy mindig jól érezze magát társaságodban. Akaratlanul is vissza fog gondolni a jó dolgokra, amiket együtt csináltok, és egy idő után lehet, hogy többet lát majd benned, mint egy barát, hacsak már most nem úgy van :D
2013. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!