Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randikon miből lehet észrevenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randikon miből lehet észrevenni hogy csak szexre hajt a férfi?

Figyelt kérdés
És mi van ha szexre sem? Én eleinte azt hittem arra haj, de már úgy érzem arra sem. Mintha nem érdekelném már egyáltalán...Igaz hogy szűz vagyok és elmondtam neki.
2013. máj. 24. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, honnan tudhatnád? Nyilván bejössz neki, ha már randiztok, nem? Ne feküdj le vele, amíg nem érzed bizonyosnak, hogy kellesz is neki kapcsolatra...

Az is lehet hogy megismert a találkozások során és nem vagy olyan szimpi neki. Megesik. Ez van.

2013. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem keres aktívan, élőben nem látszik, hogy annyira oda lenne érted, nem keresi a testi kontaktust (kéz megfogása, ölelés, átkarolás stb. - közterületen főként), nem pontosan érkezik a randira, inkább magához hív fel és keveset beszél személyes dolgokról stb.

Elsőre ezek jutnak eszembe, szerencsére eddig két ilyen alakhoz volt csak szerencsém, nagyon gyorsan megszakítottam mindkettővel a "kapcsolatot" (és eszemben sem volt lefeküdni velük).

2013. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

- Nem keres aktívan: ez megvan! Alig jutok eszébe csak hosszú napok elteltével

- Nem keresi a testi kontaktust (kéz megfogása, ölelés, átkarolás stb. - közterületen főként): ilyen azért van, mert ő kezdeményezte az eddigi csókot meg ölelést, igaz nálam a kapuban voltak ezek a búcsúcsókok meg búcsúölelések. Ja ill. egyszer a buszmegállóban.

- Nem pontosan érkezik a randira: nem késett még randiról, mindig vár engem

- Keveset beszél személyes dolgokról: na ez igaz! Alig tudok róla valamit...Én már csomó mindent elmondtam, ő meg semmit. Annyit tudok róla hogy ő mit dolgozik, nagyjából merre lakik nincs tesója, se kutyája, és kb ennyi. Se az anyjáékról, se semmiről nem tudok.

2013. máj. 24. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:

A szeméből.

Van a megakarlak dugni svenkelő nézés, és van az oda vagyok érted, legszívesebben agyonölelgetnélek, bárgyú ködös nézés.


Amúgy, meg nem sok mindenből.

Ezt szerintem meg lehet érezni.

Ami még nagyon nagy jelző lehet, egyáltalán nem kérdezget felőled, tőled. Személyes dolgokat pláne, és folyton csak flörtöl.

Egy szerelmes férfit minden érdekel, vagy legalábbis akinek tetszel, ami te vagy.

Akkor is ha béna.

2013. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem kérdez, de azért szokott.

Mi volt a suliban, találtam-e munkahelyet, mondtam hogy "ma nem érek rá mert kondizni megyek" és mikor találkoztunk megkérdezte milyen volt a kondizás. Vagy volt hogy mondtam hogy érettségin ez és ez volt, és mondta hogy "Gondoltam is rád mikor hallottam mik voltak a feladatok".

Ami egyszer jól esett mondtam hogy "Nekem a karamellás fagyi a kedvencem" és 2 randi múlva néztük milyenek vannak, és mondta hogy "Van karamellás, kérsz olyat?".

De amúgy annyira nem érdeklem őt sajna :((

2013. máj. 25. 18:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk fura mert az első pár randin olyan csillogó szemekkel nézett meg mosolygott rám. Komolyan mint egy kiskutya, vagy mint egy kisgyerek nagy csillogó szemekkel. De aztán ez mintha elmúlt volna....Lehet uncsi lettem neki.
2013. máj. 25. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit olyan érzésem van, hogy lehet te nem adsz felé biztatást?

Mert hamar el lehet ám bizonytalanítani a férfit, ha te is bizonytalankodsz magadban, és most azt hiszem ez történik.

Merd fogadni a közeledését, és a figyelmességét.

2013. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!