Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 24 éves devizahiteles...

Egy 24 éves devizahiteles srác labdába rúghat a mai lányoknál?

Figyelt kérdés

Akit a szülei hajtottak ekkora adósságba és 2031 októberéig van lesarcolva 100E forinttal? De ez mellékes de azért leírtam. A srác élete pokollá változott ez miatt.


Elég csak a fenti kérdésre válaszolni a kommentbe írt dolog csak mellékes információ.


2013. máj. 31. 12:09
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
A szerelmet nem pénzben mérjük...
2013. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
44%
Ja a programozók egy csekély százaléka valóban keres akár 7 zámjegyű összegeket is - de a többségre nem jellemző. Ha sikerül jókor jó helyen lennie és feltalálnia vagy megújítani egy nagy potenciállal rendelkező programot vagy egy nagyon ütős weboldalt... Akkor igen!
2013. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
Végül is anno is szaporodtak a rabszolgák... Keress egy másik rabszolgát... Itthon (a gyarmaton) nincs belőlük hiány.
2013. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Akkor a programozók csak kis százalékával állok kapcsolatban, mert mind baromi jól keres, de gondolom mert nem unalomból csinálják azt, amit, hanem mert tényleg szeretik és élvezik a munkájukat. Igen, ehhez tudás kell, nem valami himihumi állás, ahova bemész, megcsinálod és letudod a napot.
2013. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

hát, ha tudnám, hogy én keresek annyit, amennyivel biztos megélhetésünk lesz, családot tudunk alapítani, akkor igen.

egy kapcsolatban egymás támaszai vagyunk, anyagilag is. de mivel perpillanat az én fizetésem is alig üti a 100at, így én most azt mondom: nem.

2013. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
30%

Na ja akkor gondolom jó sok idejük van kiélvezni a lóvét... Napi fél perc a kockaság és az alvás közt.


Haverom mesélt egy ilyen kockáról akinek már 10 millája van, de sosem ér rá kiélvezni. Úgy meg minek a pénz? Nézegetni? Vagy odaadni majd egy ribinek aki erre hajt?

2013. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
ja, haverod mesélte, akkor biztos úgy is van. de te ezt úgy sem érted, hiába magyaráznám.
2013. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
nem mondod el neki, kész, ha mondjuk mérnök vagy, simán meg sem érzed ezt, van elég pénzed
2013. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
30%

Vagy keresgélj kicsit a családfádon, ha szerencsés vagy volt legalább 1 Lakatos/Kolompár/Orsós/Balog/Rostás/Rezes stb.



Utána irány a szolárium a legerősebb fokozaton, hajad fesd feketére, ha szerencséd van a szemed is sötétbarna "cigányos" és utána menj és hőbörögj a jegyzőnél, hogy "há ázé ván ijen sok hitel mer csigány vagyok"


Utána rögtön ad neked megfelelő összegű pénzt az elempé meg az angyalkommandó.

2013. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
LMP végül is csak fél éve szűnt meg, de nem baj...
2013. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!