Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 24 éves devizahiteles...

Egy 24 éves devizahiteles srác labdába rúghat a mai lányoknál?

Figyelt kérdés

Akit a szülei hajtottak ekkora adósságba és 2031 októberéig van lesarcolva 100E forinttal? De ez mellékes de azért leírtam. A srác élete pokollá változott ez miatt.


Elég csak a fenti kérdésre válaszolni a kommentbe írt dolog csak mellékes információ.


2013. máj. 31. 12:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ha valaki a pénzedért szeretne, az nem is szeret igazán.

Viszont ez nagy teher lehet egy együttélés során. Hiszen nem kevés pénzről beszélünk, kb. egy átlag fizetésről. Ha megérti és szeret, akkor ki fog tartani melletted. Viszont ez ügyben neked is lépéseket kell megtenned. Próbálj olyan munkát keresni, ami mellett marad is még valami, nem megy el az egész a hitel törlesztésére.

2013. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos szerintem ekkora hátránnyal már tényleg nem lehet mit kezdeni, mégha találnál olyan csajt is akinek nem számít a pénz.


A Te életed pokol lesz 2031-ig sőt utána is. Egyetlen reményed, hogy a világ fellázad a bankrendzer ellen (nem fog megtörténni).



Egyik - távoli amolyan "látásból ismert" ismerősöm emiatt kormányozta a dunába az apja Suzukiját... Magával együtt.


Illetve egy frissen elbocsátott hieteles az addig épphogy fizetni tudó ember pedig autóstul hajtott bele a falba 300-as sebességgel. Mert tudta, hogy esélytelen visszafizetni, mert ilyen jól fizető állása nem lesz. Mert a gyár megszűnésével a környékbeli melók száma elég alacsonyra csökkent és - neki - már csak a félpénz jutna utána, mert hosszú évek kitartó munkájávla jutott abba a pozícióba ahol volt.

2013. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Az exemnek durvább adósságot halmoztak fel a szülei az ő nevére, 5 évig voltunk együtt és nem a pénz miatt szakítottunk. Szóval ne aggódj.
2013. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a "mai lányokat". Az én barátom fiatalabb nálam, tanul, egy bérelt szobában lakik (mivel az édesanyja megőrült és el kellett költöznie). Én is diákmunkázok, sokszor egy fillérünk nincs, az már jó buli, ha tudunk venni valami leértékelt alapanyagot, és együtt főzünk. Sőt, eddig egy pasimnak sem volt kocsija vagy saját háza, nem halmozott el ékszerekkel, ruhákkal. Ne általánosítsatok!
2013. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

szia,szerintem meg hiába szeret valaki ha nincs pénz,jönnek a vitak,tönkremegy a kapcsolat,én is szerettem anno a páromat,de halmozodtak a csekkek,ment a veszekedés,a vita,gyomoridege volt h nincs pénz, a szexuális életére is kihatott.

tehat ha nincs pénz ott jönnek a problemak sorra.

sztem nem rúghatsz labdaba,ha nincs pénzed.

2013. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

"Próbálj olyan munkát keresni, ami mellett marad is még valami"


Strici, díler, maffiózó, csempész, férfiprosti, politikus, drogtermesztő, sikkasztó, bankár, bérgyilkos, haver cégénél igazgatóhelyettes, BKV vagy MÁV fejes, uzsorás.


Ezekből válogathatsz, a többi melóval örülhetsz, ha kijön 110 tisztán.

2013. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

pont most irtak máshol h anyagi problemak miatt ment tönkre a hazassaga,meg amugy nagyon sok a válás,nem véletlenül.

meg a lányoknak vannak igenyeig,mozi,vacsi stb ékszerek,ajandekok,nyaralás.

ezeket meg tudod venni?

2013. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Xeno: azért ettől több lehetőség van. A programozó barátaim mind 200 felett keresnek és nyelvtudással, minimum 2-vel szintén jó munkákat lehet találni.
2013. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:

Hol élsz 68%? Nem vennék sosem ilyen ajándékokat amíg nem a felségem a nő.

A kérdezőnek: Xenophilius jól mondja, ha az ördög így megbüntetett, tuti hogy kompenzációt is szolgáltat majd. Próbálj bekerülni valami ismerős által egy nagy céghez, ahol 300 ezret keresel kb havonta.

2013. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem minden lány vágyik ezekre, én pl rühellem a mozit, mert hangos és nem kötnek le a filmek. Most is itthon filmezek és közben játszom, meg ide írogatok, mert attól függetlenül, hogy érdekel, baromira nem köt le.
2013. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!