Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 24 éves devizahiteles...

Egy 24 éves devizahiteles srác labdába rúghat a mai lányoknál?

Figyelt kérdés

Akit a szülei hajtottak ekkora adósságba és 2031 októberéig van lesarcolva 100E forinttal? De ez mellékes de azért leírtam. A srác élete pokollá változott ez miatt.


Elég csak a fenti kérdésre válaszolni a kommentbe írt dolog csak mellékes információ.


2013. máj. 31. 12:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
30%
Létezik az, legfeljebb más néven. Mondjuk ők maguk is csak a szadesz új köntösben.
2013. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Xenoizé, nálad megkeseredettebb, önsajnáltatóbb, élhetetlenebb, kifogáskeresőbb emberről még sosem hallottam. Ha ilyen sz*r az életed, menj, halj meg :D
2013. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
49%
Tenném én, csak mindig megakadályozzák, modván "ilyet nem lehet csinálni" meg "másokkal szúrok ki" - holott nem, de ez van. Addig nem léphetek amíg élnek a rokonaim.
2013. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Xeno: nem éppen, de nem fogok neked az aktuálpolitikáról írni, olvass utána, ha érdekel. Jobban tennéd, mert nem beszélnél hülyeségeket legalább. Gőzöd sincs a való életről, de te tudod a legjobban mi kell a csajoknak. Szép...
2013. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
44%
Libsi az libsi nincs különbség.
2013. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Miért pontozzátok le mindig Xenophiliust? :S
2013. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#8:Mondd már el légy szíves,hogy akinek ennyi adóssága van,az hogy menjen egyetemre,hogy programozó lehessen?A válasz egyszerű.Sehogy.Az élet nem úgy működik,hogy akarsz valamit és az lesz.Ismerek olyat,aki diplomával munkanélküli(programozó ő is).

Xeno jól mondta,ezek a lehetőségek.

Az én szüleimnek is ilyen deviza szaruk van,ha nem adnék haza pénzt,akkor tuti,hogy úszna a ház.Ha a nyakamba szakadna ekkora adósság,akkor vagy magamat nyírnám ki,vagy jó pár embert,pusztán hirtelen felindulásból.

2013. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nemfogodmegtudni:


Tanulással pl. Ha jól tanulsz, nem kell fizetős szakra menni, mert felvesznek az átlagod alapján. Az ismerősöd pedig kereshet külföldi munkát is, akár tolhatná freelancerként, ha olyan jó lenne abban, amit csinál.

2013. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha fel is vesznek,még ott van a megélhetés kérdése.Dolgozhatsz szarért-hugyért a mekiben,feltéve ha van rá időd,mert ha jól tudom minimum 3 napot kell ledolgozni diákmunkán és mellette még tanulnod.De heti 3 nap munkával,ha leszopod magad,akkor se jössz ki sehogy.Ráadásul előbb mondta,hogy DEVIZAHITELES,ergo örül,ha a seggén lyuk van,mert dolgozni és tanulni,fent tartani magadat és még egy ilyen hitelt fizetni,sehogy sem lehet.Egy nap 24 órából áll és az nem elég erre,de ezt egy alsó tagozatos is megmondja,mert még az is össze tudja számolni,hogy mennyi idő áll a rendelkezésére.
2013. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Érdekes, másnak megy?

Pl nekem is ment. Dolgoztam egy múltinál és mellette tanultam az egyetemen. Naháááát.

2013. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!