Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
100%
hüü kedves kérdező,ez a pláza cica fifejezés egy guny név.inkább kérdezd azt hogy a szép lányok mit tesznek meg magukért hogy szépek legyenek.mithogy pláza cica...egy igazi pláza cica ugy néz ki mint a való világból szandika..és szerintem az gusztustalan..
2010. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:
Szandika szép csak túl nagy a szája
2010. dec. 16. 16:02
 73/77 anonim válasza:

Valójában egyáltalán nem akarok nagyképű lenni de sokak szerint szép és menő csajszi vagyok

ahhoz hogy belül is plázacica legyél naponta nézegesd magad fél órát a tükörbe pózolgass meg ilyenek telefonnal csinálgass magadról képeket próbálgass különböző sminkeket másnapra meg frizurákat és rucikat szval tervezd meg előre a másnapi kinézetedet természetesen tanulnod is kell sajna különben egyáltalán nem fognak megbecsülni és egy hülye libának fognak tartani :S a miteszerekre használj clean cleart és krémeket amikor otthon vagy nem feltétlnül kell kifogyasztani a szájfényedet hanem használj labellot mert az hidratálja is a szádat a hajadat reggel este fésüld és vasald hogy szép legyen mindig legyen jó illatod tehát mindig parfümözd magad be!! használj testápolót és szempillaspirált alapozót és púdert remélem segítettem és ha bármilyen kérdésed van nyugottan vegyél fel msnre amit majd emailon elküldök email címem: mercicica95@citromail.hu

2011. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igen segítettél :D írtam neked e-mailt ^^

Elég sokáig nézem magam a tükörben, reggel egy órát, amikor hazajövök suliból akkor próbálgatok sminket meg hajat és az is legalább 2 óra hossza, utánna fényképezgetem magam a tükörben, az is elég sok idő :D igazából még így sem tudom, hogy mi állna jól igazából :S itthon mindig labellót használok, nemcsak azért h ne pocsékoljam a szájfényt hanem mert kényelmesebb..vagyis nekem jobb érzés itthon a labello. Hmm a többiről meg majd akkor beszélünk msn-en :D

2011. márc. 29. 18:00
 75/77 anonim ***** válasza:
okos lehetsz/vagy -erre csak ezt lehet mondani-
2012. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 candykiller ***** válasza:
:) pux
2012. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Én és a környezetem is plázacicának tart! :) Tehát ebbe a katrgóriába sorolom magam:) Hosszú természetes barna dús,egyenes csipőig érő hajam van:) Imádom a hajam,és mindenki azt hiszi hogy póthaj:D Pedig hála isten ez az eredeti!:) Loreál elséve hajsampont és balzsamot használok,és még hajsprayt is:) Testápolóból nivea angel star. Szeretem a drága parfümöket!:) Mindíg van rajtam parfüm!:) Kedvenceim: burberry sport for women, Avril Lavigne összes illata, Playboy vip és spicy, Elizabeth Arden revealed red door, Tom Tailor summer of love hawai :) szeretem a virágos,édes gyümölcsös illatokat. Adok a külsőmre,sportolok:) Kedvenc színeim: pink,lila,arany,fekete (néha hordok pirosat is) Mindíg lakkozom a körmöd,de soha nem volt műkörmöm a természetes körmeim hosszúak és egészségesek. Figyelek a táplálkozásra,az arcomat naponta tisztítom garnier arctisztítóval, és minden nap sminkelek is. :) Erős sminkeket hordok. Szoliba nem járok,mert természetes kreol bőröm van,nyáron hamar lebarnulok. :) Sokan nagyon féltékenyek a plázacicákra,mert ők szépek,és vonzóak,pedig nem tudják mások,hogy ebben mennyi munka van!! Egy nő mindíg legyen csinos,és figyeljen a környezetére! Legyen önbizalma! A szépségért tenni kell ami abból áll,hogy figyelsz az alakodra,a stílusodra,a ruháidra, és arra,hogy minden összhangban legyen! A plázacicák azrét népszerűek,mert tesznek önmagukért és van kisugárzásuk,valamint feltűnő jelenségek!:)

Sok sikert :)

23/L

2013. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!