Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. jún. 24. 10:22
 52/77 A kérdező kommentje:
Olyan szeretnék lenni mint a filmekben a jó csajok, hogyha ránéznek irígykedjenek amiért szép és menő...vagy nemtom ki nézte a 90210-et de abban Annie olyan szép + az öltözködése is jó
2010. jún. 24. 10:31
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy haladsz?
2010. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
100%

Ja:P és nézd meg az örök lányokat,Goldi Hawn egy igazi kis pláza dög:P:)Régen nekem is ő volt a példaképem mert neki is van a szája fölött szépség pötty :)


[link]

2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:

Nézegettem honlapokat a szépségápolásról...Igazából az arcbőrömmel lenne nagy gond mert zsíros és miteszeres...sajna azokat nemtom mindet kinyomkodni. Aztán olvastam azt, hogy a töredezett végű hajnak jót tesz ha bekenjük testápolóval és rajta hagyjuk kb fél óráig aztán lemossuk. Ezt most csinálom..:)Gyűjtöm a pénzt, hogy tudjak venni új cuccokat...

veszek 1 ilyet:

[link]

télre pedig ilyet : [link]

ez a top is jó szerintem :) [link]

- [link]

- [link]

- ilyesmi bőrkabátom van: [link]

ilyeneket veszek

A hajamra vettem hajnövesztőt de a bőrre és a körömre is jó. Van Miss Sporty szemhéjtusom és alapozóm. Eddig ennyi, de majd még megírom a változásokat. :D

2010. jún. 24. 15:19
 56/77 A kérdező kommentje:

Ilyen szeretnék lenni: [link]

Mondjuk mire az én hajam ekkore lesz :S

[link]

nem egy tipikus plázacica de énsem az akarok lenni csak ilyen szép mint ő és népszerű...

2010. jún. 24. 15:50
 57/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hajad vége töredezik rakj (de csak a végére)olíva olajat, hagyd rajta egy kicsit és mosd le . Csak a végére rakj, mert ha mindenhova teszel és megszárad a hajad olyan zsíros hatást fog kelteni mintha egy hónapig nem mostál volna hajat.
2010. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy az olaj nehezen fog kijönni belőle :S
2010. jún. 25. 10:02
 59/77 anonim ***** válasza:
28%

Meg ha növeszteni akarod a hajad,a fekete megnyujtja és gyorsabban is lehet vele növeszteni,mert van benne valami amitől gyorsabban nő.

mondjuk ha túl fehér a bőröd nem előnyös..

2010. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
100%

"Meg ha növeszteni akarod a hajad,a fekete megnyujtja és gyorsabban is lehet vele növeszteni,mert van benne valami amitől gyorsabban nő"

Hajfestékről beszélsz?

2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!