Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
47%
Arról...nekem is egy fodrász mondta,és van benne valami,+ még szedd hozzá a Revalidot meg a sampont is vedd meg és hatásos ha növeszteni akarod :)
2010. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
77%

ház ez érdekes

nemhiszem hogy van benne valami -kimondottan csak a fekete hajfestékben-amitől nő a haj.

De ha fodrász mondja...

2010. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
*hát
2010. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:
nem szeretnék más hajszínt meg szerintem nemis állna jól más...
2010. jún. 27. 18:42
 65/77 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a hajam...bocsi ha 1 kicsit csúnya xD

2010. jún. 28. 20:16
 66/77 anonim ***** válasza:
59%
szerintem csak az a fontos hogy nagyon sokat törődj magaddal pl:körömlakkozás, hajvasalás...stb. és akkor szép leszel és ápolt amúgy szerintem ellenőrzőborítónak valami csajosat csinálj pl: halványrózsaszín meg vmi csinnálmos minta vagy matrica, és hordj rózsaszín pólókat (nekem kiskoromtól a rózsaszín a kedvenc színem ugyhogy sok mindenek rózsaszín szerencsére)és még hordhatsz fehéret is az is jó és legyen műkörmöd meg nagy szempilláid
2010. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
*csillámos
2010. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2010. szept. 8. 16:57
 69/77 anonim válasza:
100%

nem olvastam végig a válaszokat,csak nagyjából...én megértem,hogy népszerű akarsz lenni,és a mai világban nagyon sok minden múlik a külsőségeken sajnos...neked kell eldöntened,hogy milyen emberekhez akarsz tartozni...

én a gimiben nem voltam menő csaj,de tudtam mitől lesz az az ember...a menőség tulajdonképpen az,mikor felvágsz azzal,amid van...ehhez legalábbis az én észrevételem szerint kell egy adag egoizmus vagy talán jóadag önbizalom,így jobban hangzik,még akkoris,ha nem vagy olyan típusú ember...

külső: szerintem az barna bőr elég trendi a plázacicáknál(hacsak nem hófehérke típusú csaj vagy (hosszú fekete haj,hófehér hibátlan bőr) akkor inkább a barnaság...

ha rám hallgatsz nem szoliba jársz,hanem veszel egy testradírt,az avonnál van lótuszvirág illatú,nagyon jó,és egy tubus önbarnítót testre,és arcra...

de az önbarnítós testápoló a johnsons-tól (van amit este kensz fel,és éjjel bebarnít),arca pedig a niveának van színezett hidratáló kréme...

a körmöd mindig legyen kilakkozva,de a legplázacicásabb a műkörömmel leszel...de ha nagyon ügyes vagy,magad is tudsz olyat csinálni,ami hasonlít a műkörömhöz...ha jól olvastam szedsz szépségvitamint,attól a körmöd is egészséges lesz...ha sikerül szépen megnöveszteni (vannak körömnövekedést serkentő lakkok is,miss sporty) körömmatricákkal is díszítheted

most trendi színek a piros,metál,és a pasztelles bézs színek:szürke,lila stb...

ruháknál a márka a fontos,meg ha mindig egy lépéssel előbb jársz mint a többiek,ugye mégcsak gimis vagy,de ha már azokat a cuccokat hordod,amiket a menő egyetemista csajok, fel fognak rád nézni...ezek: h&m,bershka,zara,orsay,retro jeans,fullmoon stb...

itt úgyis csak olyan darabokat találsz,amiket egymással könnyedén kombinálhatsz...

cipőnél a legolcsóbb megoldás a deichmann,ami viszonylag divatos is,meg nagyon menő a converse,ha a magassarkú nagyon feltörné a lábad

a smink elengedhetetlen,ha nem szép a bőröd akkor van egy nagyon jó termék ami nem alapozó,mégis szépen fed,a nivea visage young színezett hidratáló kréme:

[link]

+ pirosító,szemhéjfesték,szemceruza,szempillaspirál!,szájfény,ajakbalzsam,vagy rúzs...

a hajadat hordhatod ugyanúgy is,ha vasalod,és alapvetően szép,de ha vannak csattjaid,szép hajgumik,hajpántok menő frizurákat is készíthetsz magadnak,pl nézd meg a barátok köztöt,ha jól emlékszem azt írtad váll alattig érő barna hajad van,Lindának általában változatos,és trendi a haja...

azt hiszem így elsőre ennyi jut eszembe...ha van még kérdésed szívesen válaszolok,illetve ha kéred privibe elküldöm az msn címem,és ha gondolod iwiwen is felvehetsz...

amint írtam középsuliban nem voltam trendi,aztán mikor bekerültem az egyetemre modellkedni kezdtem,ott szedtem fel ezeket a dolgokat...

az nagyon szimpatikus benned,hogy a pasidnak akarsz tetszeni...én is miatta akarok jól kinézni...

annál nincs is jobb érzés mikor tátva marad a szája,mert mindig megtudsz újulni külsőleg,belsőleg...

remélem tudtam segíteni! :)

2010. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm ezt a sok jó tanácsot. Nagyon rendes vagy, hogy segítettél. Írok neked privibe akkor és ott még beszélgetünk.
2010. dec. 3. 18:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!