Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
92%
pedig az utolsó mondatod a válasz a kérdésedre..
2010. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom honnan vetted, hogy a plázacicák olyan szépek. szerintem inkább buták.
2010. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
70%
deköcsög ez a péter.
2010. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
71%
jajjbocs ez nemide jött xd
2010. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
84%
Már nem kell sokat változnod... a fő ismertetőjegyük a butaság és az már nálad is meg van. Sok sikert a többihez is.
2010. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm h nem kíméltetek meg azzal h a számomra megfelelő normális választ írtatok. Nemérdekel az h azt írjátok h ne változzak mert ez nem fog semmin sem változtatni ígyis úgyis megváltozok mert megakarok változni!!Kedves 2. válaszoló: Szerintem igenis szépek a plázacicák!!Az csak 1 mellékes dolog h butácskák és nem az eszükre akarok hasonlítani hanem a kinézetükre.
2010. jún. 22. 21:14
 7/77 A kérdező kommentje:
nemértem ezt a honlapot akárhány kérdést látok mindeggyiknél van olyan aminek semmi értelme pedig itt az emberek a kérdésükre várnak választ és nem a másik idiótaságát akarják olvasni. Ha meg nemérdekel a kérdésem nem kell idejönni és írogatni.
2010. jún. 22. 21:17
 8/77 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy?
2010. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
16 és van eszem nem hiába lettem 4,75-ös tanuló és egyben osztályelső
2010. jún. 22. 21:19
 10/77 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudom, hogy beleillek-e ebbe a kategóriába, h plázacica, nagyon sokak szerint igen:D Viszont nem vagyok butuska, de elég népszerű vagyok most is meg gimiben is az voltam. Tehát már itt kilőve. Ha gondolod msnen tudok tanácsot adni, ha gondolod.
2010. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!