Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:
köszike:) pux
2010. jún. 23. 15:15
 42/77 anonim ***** válasza:
89%

ba sszameg ezt nemlehet tanulni!!!

Te mondtad hogy ez az izlésed akkor mi mondjuk meg hgy milyen füzetet vegyél meg hogy mivel töröld ki a seggeed??? Térj már észhez!! ezt max egy 10 éves csinálja, nála még érthető. De zigy szánalmas.

2010. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen ellent mondasz magadnak, először azzal jössz, hogy nem vagy szürke kisegér, meg az átlagnál egy fokkal jobb, utána meg, hogy visszahúzódó vagy és változtatni akarsz. Összevissza beszélsz. Egyébként a viselkedésed a szövegeid alapján eléggé plázaribi, szóval már nem kell nagyon megerőltetned magad. Egy kis mellplasztika, hidrogénszőke haj, 5 centis műkörmök, falvastagságú sminkréteg és kész. Csak épp az ilyen külső/viselkedés normális pasiknak nem jön be, csak az idiótáknak.
2010. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
54%

Én direkt húznám az ilyen kis pi.csák agyát, aztán mikor már jó ribi.sen plázacicásan néznek ki közölném, hogy nekem ez így már nem kell és otthagynám őket. Normális pasinak onnantól úgysem kellének, jól megszívnák :DDDD


Az ilyenekre nem lehet nőként tekinteni mert se agyuk, se ízlésük...

Unalmas napokon jól ki lehet őket használni, már akinek van hozzá gusztusa. Akinek nem annyira az csak manipulálja őket vagy szórakozik rajtuk.

2010. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:
Nem beszélek összevissza már télleg kezdek rátalálni magamra és csak azokkal szemben vagyok visszahúzódó akiket nem ismerek. Sajnálom ha néhány idióta ezt nembírja felfogni. Amíg nem ismertek ne ítélkezzetek!!!Mert énis tudnék ítélkezni felőletek de az nem lenne vmi szép.
2010. jún. 23. 17:08
 46/77 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy nézek ki, mint a tipikus szőke plázacicák, de egy olyan pasi a barátom már egy és fél éve, aki azelőtt senkivel nem tudott leállni komolyabban, lehetett volna "természetes" lányokkal meg bárkivel, mert nagyon jóképű és okos férfiról van szó, de ő engem szeretett meg igazán. Szóval nem igaz (EGYÁLTALÁN!!!), hogy a hozzám hasonló lányok csak egy éjszakára jók a srácoknak!

A barátomon kívül rengeteg fiú bepróbálkozik nálam akárhova elmegyek, de őt nem csaltam meg egyszer sem.

Lehet nagyképűnek tűnhetek, de számtalan fiú rajong értem, van egy, akinek komoly kapcsolata van egy fekete hajú, átlagos külsejű lánnyal és egyfolytában velem akar lenni, szóval nem értek egyet a válaszolók többségével!



Ezt a választ én írtam egy másik hasonló témájú kérdéshez, most bemásoltam ide, hogy ne kelljen újraírnom.

A lényeg, hogy a pasik (a legtöbben persze tagadják) kedvelik a nőies nőket, bátran vállald te is a stílusod!!

:)

2010. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
75%
De könyörgöm!!Ha ez az izlése akkor mért vadidegen emberek mondják meg neki hogy mit vegyen fel???
2010. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek köszi a bíztatást és szerintem nem vagy nagyképű. Utolsónak pedig azt, hogy én kértem meg őket, hogy adjanak tippeket és mert számít más véleménye is.
2010. jún. 23. 17:58
 49/77 A kérdező kommentje:
Am énis olyan Regina George stílusú akarok lenni csak nem olyan bunkó.
2010. jún. 23. 18:11
 50/77 anonim ***** válasza:
81%
Én sem voltam bunkó csak egyszerűen utáltak,amiért jól öltözködtem.Amikor bejött divatba a cicanadrág akkor olyan sztreccs féle anyagúak voltak amit térd alatt hordtak a csajok.No én meg fogtam és lehúztam a bokámig és magassarkúval hordtam.Ennek már 5-6éve.Kb.most divat úgy hordani a cicagatyót.Találj ki valami trendit,legyél résen mi lesz a divat és előzd meg.Én pl.már most hordok szandált zoknival(szigorúan platformos 15cm sarokkal)és mindenki lehurrogott persze látatlanba.Aztán linkeltem az összeállításról egy képet és mindenki odáig volt.A lényeg viseld magabiztosan a ruháidat és ne foglalkoztasson ki mit gondol.
2010. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!