Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem így van, hogy eldöntöd hogy na most én plázak*rva leszek. Gusztustalan..
2010. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
100%
halvány szinű ruhákat hordj pl babarózsaszin halványsárga halványkék...óriási fehér v rózsaszin keretes napszemüveget...ha tudsz menni bennek akkor tűsarkú cipőt és rövid szoknyát vagy nadrágot. Sok sikert.
2010. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
82%

előző vagyok..ehez hasonló ruhákra gondoltam

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha be mersz vállalni ilyen cuccokat akkor orditani fog rólad hogy egy cicababa vagy...amugy nem föltétlenün pont ezekre gondoltam csak ilyesmi cuccokra.

2010. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim válasza:
78%

Ez vicces...xD nem attól lesz valaki menő mert plázacica...

én nem ismerek olyan plázacicát akit mindenki szeret mert jó csaj és jó arc.csak olyat ismerek aki b*szható és minden fiún végig ment már de egyik sem szerette...ha te ilyen akarsz lenni...és attól mert jó tanuló vagy még lehetsz ostoba;)szerintem több önbizalom és mosolyogj mindeig, beszélgess sokat.

2010. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
43%

Na ácsiii...Attól hogy valaki plázacica,mint én is,attól nem baszható,mert én sem vagyok az,sőt a barátnőim se...Ugyhogy ez tévhit.

Téged meg nem értelek miért szeretnél az lenni,ez valakivel születik,ezt mi nem tanuljuk..mi érezzük ugymondd a késztetést hogy uj rucik,uj divat stb..ilyenkor menni kell és újjítani :)))


A hajamat minden reggel kivasalom,de mivel szép göndör van hogy ugy hagyom,ma már a barna , fekete haj sokkal sexybb mint a szőke.. Én szoktam úgy is csinálni mint Barbara Morié( [link] hálistennek hasonlítok is rá.

Szoktam rá rakni az Avonból ilyen hajápolót amit vasalás közben kell,hogy ne roncsolja annyira a hajam..


A sminkem mindennap úgy néz ki hogy néha egy kis alapozó(télleg csak néha,szép bőröm van) , szemcerka,szempillaspirál ;;dúsító és hosszabító;; , szemhéjtus utána még egy réteggel felkeenem rá a csillogót.A szemöldököm is kiszoktam húzni , álltalában lejebb húzom majdnem ahol a szemem kezdődik,szájkontúr és kollagénes szájfény vagy rúzs.


Testápolóból a Camayt szokta,vagy az Avonos vanniliásat nagyon jó az illata:P


Az öltözékem változó álltalában csőnacik,magassarkú (ez lehet papucs vagy sima magassarkú),mély dekoltásos toppok,push-up os melltartó:P;)

De van amikor így öltözöm,küldök egy kis linket hogy könnyebb legyen:P


[link]

[link]


Szóval ilyenekre gondoltam..


PAsikkal az a lényeg hogy magabiztosan beszélj,akármiről,mert ha jól öltözöl tetszel nekik,a téma adott nem lesz kínos csend..

Ha valamit tudni akarsz írj,majd még vissza nézek

2010. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
88%
amiket itt leirtak jo tippek,de miért akarsz plázacicásan kinézni? attol nembiztos h jobban fogsz tetszeni annak a fiunak.miért nem adod önmagad? sokkal jobb. és bocs h ezzel jövök de ez igy van.soha soha ne játszd meg magad! és miért nemjo az hogy ugy viselkedsz meg azokkal beszélsz akikkel akarsz azt veszel fel azt veszel meg ami tetszik? ahelyett h uristen uristen plázacica akarok lenne mert az olyan cukcsi.. :D nemtom h érthető e.:) és am énis elég népszerű vok a fiuk körében mert van kisugárzásom. nem tartom magam szépnek de attol még vidám vagyok, optimista és barátkozos sokat beszélő tipus:) viccelődj és nevess mosolyogj sokat énis azt teszem és ez beválik. ugrass másokat:) és kicsit huzd is a fiu agáyt ne dobd be magad azonnal h gyerebébi már meg is dughatsz:D namind1 gondoltam ezt leirom ide.aztánhajrá akárhogy is csinálod az átalakulásod:) pusszi: 16L
2010. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nem lehet tanulni, veled születik..
2010. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
74%

Attól mert jók a jegyeid még iszonyú buta vagy és egy jellemtelen senki.

Az intelligencia egyébként sem függ össze a sulis jegyeiddel.

Jó lenne ezzel leállni mert az életben senkit nem fog érdekelni, hogy neked milyen az átlagod. Ezzel hiába is példálózol semmit nem jelent, hiába próbálod ezzel igazolni önmagad.


Remélem az a srác legalább normális és majd jót röhög rajtad.


Tiszta bolond vagy... nevetséges az egész ötlet.


Hihetetlen milyen hülye emberek vannak, komolyan!!!!

2010. jún. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
39%
Huh én voltam a középiskolába "Regina George"(bajos csajok).Hárman voltunk,de engem nem szerettek hanem irigyeltek és ezt ki is mutatták.De azért ha a csajszikkal kitaláltunk valami újat másnap már egy csomó lány úgy öltözködött.Az a baj,hogy ehhez egy ember kevés.Minimum még egy ilyen beállítottságú barátnő kellene.De akkor elmondom mitől is leszel feltűnő.13-15cm-es sarkú cipő,ajakfeltöltés(ha esetleg vékonyka szád van),új szemöldök forma(hihetetlen változást tud az arcon csinálni).Soros műszempilla,de ne méteres csak szolid és max még ráfestesz egy kicsit.Milyen sminkeket használsz?Én ajánlom neked a mac(pirosító),lancome(szempillaspirál),estée lauder vagy dior (alapozó),elf(púder),elf(krémes szemhéjtus),mac vagy calvin klein(szeméjpúder).Menj el manikűröshöz.Menj a márkára Magyarországon ezért leszel menő.Mondjuk vegyél egy guess táskát.A suliba hordj magadnál színes tollasvégű tollakat és hello kittys füzetet.Ja és tuti feltűnés,ha a telefonodra ilyet veszel [link] (először a lányoknál kell bevágódnod)Vásárolj a tally weijlbe,cipőt pedig a deichmannba vagy a bestelloba.Most hirtelen csak ennyi jutott az eszembe.
2010. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
68%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És nézelődj ezen a forever21 oldalon sok jó összeállítást találsz majd.Előző voltam.

2010. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!